ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشنهاد سردار نقدی برای پایان فقر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مورد توجیه برخی افراد که رابطه با آمریکا را راه‌حل شکوفایی اقتصادی و بهبود معیشت مردم می‌دانند، اظهار کرد: اگر ثروت همین غارتگرانی که شعار می‌دهند مردم گرسنه‌اند و باید با آمریکا برای بهبود وضعیت رابطه داشته باشیم را بین مردم تقسیم کنند دیگر گرسنه‌ای نمی‌ماند. تابناک: سردار محمدرضا نقدی در نشست صمیمی با اساتید، دانشجویان و کارکنان بسیجی دانشگاه‌های استان کرمانشاه، اظهار کرد: همان‌طور که بارها در فرمایشات رهبر معظم انقلاب شنیدیم، مسئله روز ما مسئله نفوذ است.
به گزارش تابناک رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مورد توجیه برخی افراد که رابطه با آمریکا را راه‌حل شکوفایی اقتصادی و بهبود معیشت مردم می‌دانند، اظهار کرد: اگر ثروت همین غارتگرانی که شعار می‌دهند مردم گرسنه‌اند و باید با آمریکا برای بهبود وضعیت رابطه داشته باشیم را بین مردم تقسیم کنند دیگر گرسنه‌ای نمی‌ماند.
سردار نقدی خاطرنشان کرد: بر اساس استدلال و منطق شکم‌پرستان باید گفت که برای رسیدن اقتصاد به شکوفایی باید چندین عنصر مادی از جمله نیروی انسانی، دانش و فناوری، مواد اولیه، انرژی، بازار مصرف و سرمایه مالی لازم است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.