ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شرط ناجا برای برگزاری کنسرت ها

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مخالف موسیقی و کنسرت نیست. خبرگزاری مهر: سخنگوی نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مخالف موسیقی و کنسرت نیست.
سردار سعید منتظرالمهدی شامگاه پنج شنبه در بازدید از مرکز مشاوره و کلانتری ۱۲ شهرستان گنبدکاووس گفت: ما مخالف موسیقی و کنسرت نیستیم و اجرای هر کنسرت منوط به گرفتن مجوز از اداره ارشاد برای تایید محتوا و مجوز از اماکن نیروی انتظامی برای امنیت آن است.
وی افزود: کلیه اقدامات نیروی انتظامی بر مدار قانون است. قانون تشکیل نیروی انتظامی، قانون نظارت بر اماکن عمومی است.
وی تصریح کرد: تصادفات کشور طی ۲۱ روز ماه مبارک نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۸ درصد کاهش یافته است.
وی در مورد معافیت مشمولین گفت: کسانی که ۸ سال از خدمت سربازی آنها گذشته باشد و تا پایان سال ۹۴ غیبت داشته باشند در طرح پرداخت جریمه مشمولین قرار خواهند گرفت و در این طرح مشمولین از دیپلم تا لیسانس بنا به جدول شامل ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی خواهند بود.
سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: البته به غیر از جریمه شامل یکسری معافیت هایی چون سلب از مسئولیت مدیریتی چون شرکت در کاندیدای ریاست جمهوری، نماینده و شورای شهر و روستا خواهد بود.
منتظرالمهدی در مورد ارتقاء مراکز مشاوره گفت: در کشور ۶۲۵ دایر مرکز مشاوره وجود دارد که طی چند ماه به ۱۰۰۰ مرکز مشاوره خواهد شد و مطمئنا در استان های مرزی که کلانتری دایر شده باشد، باید مرکز مشاوره نیز دایر شود.
وی در بحث فعالیت های حوزه پیشگیری از مواد مخدر گفت: بخشی از این حوزه، آموزشی است که طی در سه مقطع پیشگیری اولیه، ثانویه و مداخله خواهد بود.
وی ادامه داد: گام اول ما آموزش مبتنی بر درمان خواهد بود و در دستور کار همکاران قرار دارد که با حضور در هر محفل، مجالس و مدارس عمومی راه های پیشگیری، در معرض عموم مردم به صورت آموزش قرار خواهد گرفت و در مرحله آخر، بحث مداخله خواهد بود که امیدواریم که این امر هیچگاه اتفاق نیفتد.
وی در خصوص عفاف و حجاب گفت: طی سفر به استان گلستان و بازدیدی که امروز داشتم، خوشبختانه در مسئله حجاب مشکلی دیده نشد و خیلی خوشحالم که در این استان هم حجاب و هم مسئله روزه داری رعایت شده است.
سخنگوی نیروی انتظامی تصریح کرد: در بحث عفاف و حجاب ما منتظر طرحی هستیم که قرار است به دستور ریاست جمهوری بررسی شود ولی کما فی السابق طرح امر به معروف و نهی از منکر در حال انجام است و نه موسمی و نه فصلی است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.