ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر نیرو:تصمیمی برای افزایش بهاء آب و برق نداریم

به گزارش مشرق، حمید چیت‌چیان صبح امروز در حاشیه بازدید از سد تنگ سرخ در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا هنگامی مسأله معارضین محلی سد تنگ سرخ و تملک اراضی حل نشود نباید عملیات اجرایی در این مناطق انجام شود، اظهار داشت: ما راضی نیستیم برای یک طرح عمرانی عده‌ای از مردم ناراحت شده و آسیب ببینند.
وی افزود: امسال در بسیاری از نقاط کشور شاهد بارندگی‌های خوبی بودیم اما برخی مناطق نیز در وضعیت خشکسالی قرار دارند.
چیت‌چیان با اشاره به اینکه وزارت نیرو در این زمینه برای همه شهرها تدابیر لازم را به کار گرفته است، تصریح کرد: مهم‌ترین برنامه مدیریت مصرف است.
وی هدف از سفر خود به کهگیلویه و بویراحمد را افتتاح پروژه آب‌رسانی به اراضی امامزاده جعفر و بررسی طرح‌هایی است که وزارت نیرو در این استان در دست اجرا دارد.
وزیر نیرو ابراز کرد: کهگیلویه و بویراحمد از منابع آبی خوبی برخوردار بوده و از این لحاظ جزء غنی‌ترین استان‌های کشور است، اما به سبب توپوگرافی و شرایط خاصی که دارد باید برای تأمین آب آن فکر جدی شود.
چیت‌چیان اظهار کرد: در زمینه سد تنگ سرخ تدابیری اندیشیده شده تا اجرای این پروژه با سرعت بیشتری انجام شود.
وزیر نیرو گفت: تاکنون تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت آب و برق در دولت اتخاذ نشده است.
وی بیان کرد: تأمین آب شرب تنها به ساخت سد منحصر نیست و احداث ایستگاه پمپاژ از رودخانه‌ها و بندهای کوچک و احداث حفر چاه‌ها نیز در دستور کار است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.