ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترافیک سنگین در محور سبزوار - مشهد

م‌اکنون ترافیک سنگین در محور سبزوار- مشهد حاکم است و به دنبال شرایط جوی نامساعد،‌ بارش پراکنده برف در مشهد برخی نقاط را مجدد سپیدپوش کرد. خبرگزاری فارس: هم‌اکنون ترافیک سنگین در محور سبزوار- مشهد حاکم است و به دنبال شرایط جوی نامساعد،‌ بارش پراکنده برف در مشهد برخی نقاط را مجدد سپیدپوش کرد.
 فرمانده پلیس‌ راه سبزوار با توجه به افزایش حجم تردد در روزهای پایانی ماه صفر اظهار کرد: هم‌اکنون ترافیک در محور سبزوار – مشهد سنگین گزارش شده اما در محورهای سبزوار به سمت شاهرود شاهد ترافیک روان هستیم.
سرهنگ علی فتحی از آماده‌باش یگان‌های این سازمان در محورهای مواصلاتی این شهرستان در ایام پایانی ماه صفر خبر داد.
فرمانده پلیس راه سبزوار با اشاره به خدمات صورت توسط پلیس راه سبزوار و نیروهای خدمات‌رسان در این ایام افزود:  با شروع بکار طرح ترافیک ویژه در محورهای مواصلاتی این شهرستان هماهنگی‌های بسیار خوبی صورت گرفته و با استقرار اکیپ‌های سیار، کنترل نامحسوس، استقرار ایستگاه‌های پلیس‌راه در محورهایی مانند محور سبزوار بردسکن که دارای ایستگاه نبودند و نیز کنترل ترافیک و افزایش گشت‌های شبانه‌روزی همه تلاش خود را در کاهش تلفات جاده‌ای در طول این ایام انجام می‌دهیم.
وی با بیان اینکه استقرار پایگاه‌های امداد و نجات و پلیس در محورهای مواصلاتی در کاهش تصادفات اتفاقات تأثیرات بسیاری داشته است، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین دلایلی که سبب وقوع حوادث در محورها که منجر به واژگونی‌ خودروهای سواری می‌شود تخطی از سرعت مطمئنه، فقدان توانایی در کنترل وسایل نقلیه در محورهای دو طرفه انحراف و تجاوز به چپ است.
فتحی با اشاره به اینکه بیشترین حوادث در محور مشهد - تهران بر اثر خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان خودروهای سبک و سنگین است، اضافه کرد: تمامی رانندگان خودروها باید با سرعت مطمئنه حرکت و نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی حساسیت بیشتری داشته باشند تا شاهد کاهش آمار تصادفات و تلفات جانی در این ایام باشیم.
فرمانده پلیس راه سبزوار یادآور شد: هیئت‌های عزاداری و عاشقان حضرت ثامن‌الحجج (ع) این شهرستان انتظار می‌رود که در طول مسیر تردد نکات ایمنی را رعایت کنند و با نیروهای امداد و نجات و پلیس راه همکاری های مناسب را داشته باشند.
گفتنی است، به دنبال شرایط نامساعد جوی، برف و کولاک که چند روزی است در کشور و به‌ویژه از روز گذشته بر خراسان رضوی حاکم است، امشب نیز ب

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.