ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

داعش برگزاری جشن عید فطر را ممنوع کرد

گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه ای اعلام کرد که مردم موصل حق ندارند در تعطیلات عید فطر شادی کرده جشن بگیرند و با هر کس که به زیارت اهل قبور برود، برخورد خواهد کرد. خبرگزاری ایرنا:  گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه ای اعلام کرد که مردم موصل حق ندارند در تعطیلات عید فطر شادی کرده جشن بگیرند و با هر کس که به زیارت اهل قبور برود، برخورد خواهد کرد.
به نوشته روزنامه 'الحیات' چاپ لندن، گروه داعش همچنین از صاحبان مغازه ها و اماکن تجاری این شهر شمالی عراق که تحت کنترلش است، خواست تا از گذاشتن نامهای خارجی بر این اماکن، که به گفته این گروه با عقاید کفار مرتبط است از جمله ونوس و یا گیتار خودداری و تنها از نام های فصیح عربی استفاده کنند.
'سعید مموزینی' سخنگوی تنظیمات حزب دموکرات کردستان عراق در نینوا به روزنامه الحیات گفت که داعش 100 نفر از صاحبان مکان های تجاری را به اتهام نپرداختن زکات دستگیر و 17ماهیگیر را به اتهام پرداخت نکردن سهم این گروه تروریستی اعدام کرده است.
موصل بزرگترین شهر تحت کنترل داعش پیش از اینکه به وسیله این گروه تروریستی اشغال شود، جمعیتی حدود دومیلیون نفر داشته است.
اجرای قوانین تکفیری ها در این شهر نگرانی های زیادی را در میان مردم به وجود آورده است. از جمله این قوانین، می توان به اجباری کردن ریش برای مردان اشاره کرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.