ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سریال و آهنگ مورد علاقه اوباما و میشل

باراک اوباما و همسرش در مصاحبه‌ای با نشریه‌ی «پیپل» از فیلم سینمایی، برنامه‌ تلویزیونی و آهنگ مورد علاقه‌ی خود سخن گفتند. خبرآنلاین: باراک اوباما و همسرش در مصاحبه‌ای با نشریه‌ی «پیپل» از فیلم سینمایی، برنامه‌ تلویزیونی و آهنگ مورد علاقه‌ی خود سخن گفتند.
فیلم سینمایی مورد علاقه‌ی میشل اوباما انیمیشن «پشت و رو» به کارگردانی پیت داکتر است، در حالی که رئیس جمهور آمریکا باراک اوباما از هواداران فیلم «مریخی» به کارگردانی ریدلی اسکات به شمار می‌رود.
در میان برنامه‌های تلویزیونی نیز باراک اوباما و همسرش هم سلیقه نیستند. در حالی که باراک اوباما سریال «نیک» به کارگردانی استیون سودربرگ را می‌پسندد، همسرش هوادار سریال «بلکیش» از شبکه ABC است.
وقتی که پای آهنگ مورد علاقه در میان باشد، رئیس‌جمهور آهنگ «How much cost a Dollar» از کندریک لامار را انتخاب می‌کند و بانوی نخست آمریکا آهنگ «Uptown Funk» از برونو مارس را برمی‌گزیند.
اوباما در این مصاحبه حضور کنار بیر گریلز در برنامه «وحشی شدن» را یکی از بهترین تجربیات خود در سال 2015 خواند و گفت که در آن سفر از نزدیک شاهد تاثیر تغییرات آب و هوا بر محیط زیست کره زمین بوده است.
برنامه «وحشی شدن» با حضور اوباما 17 دسامبر از شبکه NBC پخش می‌شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « سریال و آهنگ مورد علاقه اوباما و میشل » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.