پیام ظریف به وزرای خارجه کشورهای اسلامی

وزیر امورخارجه کشورمان ضمن تبریک عید فطر به وزرای خارجه کشورهای اسلامی تاکید کرد: اطمینان دارم فضای بعد از توافق هسته‌ای، توسعه همکاری‌های بیشتر دو جانبه و منطقه‌ای را در بر خواهد داشت. خبرگزاری مهر:  محمد جواد ظريف وزیر امور خارجه با ارسال پيامی عيد سعید فطر را به وزراي خارجه كشورهاي عربي و اسلامي تبریک گفت.
در بخشي از اين پيام آمده است: از درگاه خداوند متعال آرزو می کنم امت اسلامی و ملل مسلمان را از همه بلایا و بدیها و در مقدمه آن افراط گرایی و خشونت محافظت و از نعمات بیکران خود بویژه در زمينه امنیت، رفاه و صلح و دوستی برخوردار کند.
در بخش ديگري از پيام وزير خارجه كشورمان آمده است: از تبریک صمیمانه آن کشور برادر و دوست در مورد پایان موفقیت آمیز ۲۲ ماه مذاکره بین جمهوری اسلامی ایران و کشورهای۱+۵ سپاسگزارم. بی تردید با حل دیپلماتیک بحران ساختگی برنامه هسته ای ایران فرصت مناسبی برای همکاری های منطقه ای و بین المللی فراهم آمده است. اطمینان دارم فضای بعد از توافق، توسعه همکاریهای بیشتر دو جانبه و منطقه ای را در بر خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « پیام ظریف به وزرای خارجه کشورهای اسلامی » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.