ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیام ظریف به وزرای خارجه کشورهای اسلامی

وزیر امورخارجه کشورمان ضمن تبریک عید فطر به وزرای خارجه کشورهای اسلامی تاکید کرد: اطمینان دارم فضای بعد از توافق هسته‌ای، توسعه همکاری‌های بیشتر دو جانبه و منطقه‌ای را در بر خواهد داشت. خبرگزاری مهر:  محمد جواد ظريف وزیر امور خارجه با ارسال پيامی عيد سعید فطر را به وزراي خارجه كشورهاي عربي و اسلامي تبریک گفت.
در بخشي از اين پيام آمده است: از درگاه خداوند متعال آرزو می کنم امت اسلامی و ملل مسلمان را از همه بلایا و بدیها و در مقدمه آن افراط گرایی و خشونت محافظت و از نعمات بیکران خود بویژه در زمينه امنیت، رفاه و صلح و دوستی برخوردار کند.
در بخش ديگري از پيام وزير خارجه كشورمان آمده است: از تبریک صمیمانه آن کشور برادر و دوست در مورد پایان موفقیت آمیز ۲۲ ماه مذاکره بین جمهوری اسلامی ایران و کشورهای۱+۵ سپاسگزارم. بی تردید با حل دیپلماتیک بحران ساختگی برنامه هسته ای ایران فرصت مناسبی برای همکاری های منطقه ای و بین المللی فراهم آمده است. اطمینان دارم فضای بعد از توافق، توسعه همکاریهای بیشتر دو جانبه و منطقه ای را در بر خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.