ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قیمت نفت به 50 دلار نزدیک شد

قیمت جهانی نفت در بازار معاملات آتی روز چهارشنبه با روند صعودی آغاز به کار کرد. خبرگزاری مهر: قیمت جهانی نفت در بازار معاملات آتی روز چهارشنبه نزدیک به ۵۰ دلار در هر بشکه معامله شد، این در حالی است که ذخایر نفت خام آمریکا با کاهش قابل توجهی روبرو شده است.
در همین حال، قیمت نفت دریای برنت با ۴۷ سنت افزایش به رقم ۴۹ دلار و ۸ سنت در هر بشکه معامله شد، ضمن اینکه قیمت نفت وست تگزاس اینترمیدیت آمریکا هم با ۵۶ سنت افزایش در برابر ۴۹ دلار و ۱۸ سنت به ازای هر بشکه معامله شد که نسبت به بهای نفت برنت پیش افتاد.
همچنین آمار ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته با ۵.۱ میلیون بشکه کاهش به ۵۳۶.۸ میلیون بشکه رسید که یکی از دلایل کاهش ذخایر نفت خام آمریکا به روند نزولی واردات نفت این کشور به دلیل آتش سوزی در کانادا برمی گردد.
البته قرار است سازمان اطلاعات انرژی آمریکا آمار جدیدی از ذخایر نفت خام این کشور را منتشر کند که انتظار می رود با کاهش روبرو شود که این امر می تواند منجر به تقویت بیشتر بهای طلای سیاه شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.