ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قیمت نفت افزایش می یابد

مدیر عامل شرکت نفتی «شورون» آمریکا گفت: با توجه به نزدیک شدن سطح عرضه و تقاضا در بازار نفت، قیمت این کالا در سال آینده به احتمال زیاد افزایش خواهد یافت. خبرگزاری ایرنا: مدیر عامل شرکت نفتی «شورون» آمریکا گفت: با توجه به نزدیک شدن سطح عرضه و تقاضا در بازار نفت، قیمت این کالا در سال آینده به احتمال زیاد افزایش خواهد یافت.
 مدیرعامل شرکت آمریکایی شورون، اظهار داشت: قیمت نفت در یک سال آینده بیش از سطح کنونی خواهد بود.
جان واتسون، پیش بینی مشخصی از قیمت نفت ارائه نکرد، اما با اشاره به طرح شورون برای کاهش ٢٥ درصدی هزینه های خود در سال ٢٠١٦ میلادی، گفت: این شرکت برای رویارویی هر سطحی از قیمت نفت خام آمادگی دارد.
به گزارش وزارت نفت از شبکه تلویزیونی سی ان بی سی، وی افزود: اکنون شاهد برهم خوردن جزئی توازن در تقاضای نفت هستیم و بر طرف کردن این بی توازنی، اندکی طول می کشد.
استمرار دوره کنونی افت قیمت نفت سبب شده است سهام شرکت شورون امسال میلادی با ٢٠ درصد کاهش روبرو باشد.
واتسون گفت: اکنون دوره بسیار پرچالشی برای صنعت نفت به شمار می آید و سطح تولید به بیش از چیزی رسیده است که نیاز داریم.
به گفته مدیر عامل شورون، کاهش سرمایه گذاری در صنعت نفت در نهایت به کاهش عرضه این کالا می انجامد.
وی همچنین اعلام کرد که اقدام جمعی اوپک برای کاهش تولید، نامحتمل است.
روند نزولی قیمت نفت که از تابستان سال 2014 میلادی آغاز شده در هفته های اخیر تشدید شده است.
در روزهای اخیر، قیمت نفت به زیر 40 دلار سقوط کرد و حتی برخی موسسه های اقتصادی پیش بینی کرده اند که احتمال دارد قیمت ها تا بشکه ای 20 دلار کاهش یابد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.