ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ونگر: شاید این فصل، فصلِ ما باشد

سرمربی فرانسوی آرسنال پس از صعود تیمش به مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با خوش‌بینی از آینده حرف زد. خبرگزاری تسنیم: آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال، برتری 3 بر صفر تیمش در خانه تیم یونانی المپیاکوس در دور ششم مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا را نشانه‌ای از ادامه سال خوب توپچی‌های لندن دانست.
 او که تیمش با این پیروزی پس از بایرن‌مونیخ به عنوان تیم دوم گروه ششم، برای سیزدهمین فصل متوالی به مرحله حذفی لیگ‌قهرمانان راه یافت، درباره شرایط بازی و ادامه راه گفت:  به این همه ثبات تیمی می‌بالم؛ آنچه حاصل تمرینات سخت هر روز ماست. ما از کابوس حذف فرار کردیم و شاید این فصل، فصل شانس آرسنال در لیگ‌قهرمانان باشد! اگر به بازی تیم من دقت کرده باشید، قطعاً چاره‌ای غیر از تحسین شاگردانم ندارید. به تیم خودم می‌بالم. برای رقم زدن چنین صعود باشکوه و فراری بزرگ به ذهنیت و تاکتیک قوی نیاز داشتیم.
 آرسنال از فصل 2003-2002 تا به حال همیشه از گروهش در لیگ قهرمانان بالا آمده اما در تمام سال‌های اخیر، فقط یک فینال نافرجام را تجربه کرده است.
 سرمربی فرانسوی با این جملات از ژیرو، رقم زننده هت‌تریک در این بازی و عامل بزرگ‌ترین فرار تاریخ آرسنال از حذف در لیگ‌قهرمانان، تمجید کرد: شما به کمک کردن به او نیازی ندارد چون خودش در مواقع ضروری می‌داند چگونه یک تنه تیم را به برتری برساند و گل بزند. ژیرو شخصیت بالای بازی خود را نشان داد. اولیویه پنالتی مهمی را به گل تبدیل کرد. برای این مهاجم خوشحالم، چون دوباره به روزهای اوج برگشته است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.