ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیدار اوباما با «روون ریویلین» در کاخ سفید

رییس جمهوری آمریکا در جریان برگزاری مراسم عید یهودیان موسوم به "حنوکا"، با یهودیان آمریکا و مقاماتی از رژیم صهیونیستی در کاخ سفید دیدار کرد. خبرگزاری ایسنا: باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا در جریان برگزاری این جشن در کاخ سفید با روون ریویلین، رییس رژیم صهیونیستی نیز دیدار کرد.
رییس رژیم صهیونیستی در جریان مراسم کاخ سفید گفت که این جشن یادآور آزادی ادیان، آزادی سنت یهود و توانایی یهودیان در برگزاری مراسم خودشان است.
درهمین حال، خاخام "سوزان تالو" از میسوری که به خاطر فعالیت‌های ترقی خواهانه اش مشهور است خواستار برقراری عدالت برای فلسطینی‌ها و امنیت برای اسرائیلی‌ها شد.
وی هم‌چنین خواستار برقراری عدالت نژادی در آمریکا شد.
اوباما نیز در این مراسم گفت‌: ما از اینکه آلن گراس را در میان خود داریم، خوشحالیم. او اکنون آزاد شده است.
آلن گراس، تبعه آمریکایی که 5 سال پیش در کوبا به اتهام جاسوسی و تلاش برای سرنگون کردن دولت این کشور به زندان افتاد، اخیرا و در پی از سر گیری روابط دیپلماتیک میان آمریکا و کوبا آزاد شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.