ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احساس می‌کنم بازیکنان استقلال کم‌انگیزه هستند

احساس می‌کنم بازیکنان استقلال کم‌انگیزه هستند

تسنیم/ کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال می‌گوید که اگر بازیکنان این تیم مقابل ذوب‌آهن مثل دو بازی دوستانه اخیر بی‌انگیزه باشند با مشکل مواجه خواهند شد.
صادق ورمزیار در مورد فینال جام حذفی که یکشنبه شب بین دو تیم استقلال و ذوب‌آهن برگزار می‌شود،گفت: احساس می‌کنم بازیکنان استقلال کم‌انگیزه هستند و این موضوع در دو بازی دوستانه این تیم دیده شد. بازیکنان استقلال تصور می‌کنند سهمیه آسیا را گرفته‌اند، ولی باید بدانند این موضوع قطعی نیست و باید در پلی‌آف بازی کنند. شما دیدید که تیم علیرضا منصوریان هم در فصل گذشته در بازی‌های پلی‌آف شرکت کرد، ولی در نهایت حذف شد.
وی خاطرنشان کرد: اگر استقلال بی‌انگیزه باشد مطمئنا در فینال حذفی دچار مشکل خواهد شد. بازیکنان استقلال باید بدانند که قهرمانی در جام حذفی به رزومه آنها اضافه می‌شود و باید بی‌نهایت انگیزه داشته باشند. این شرایط برای کادر فنی هم وجود دارد و اگر آنها استقلال را قهرمان نکنند، خیلی‌ها از کارنامه مربیان استقلال انتقاد می‌کنند.
ورمزیار درباره اینکه شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است، اظهار داشت: شانس بیشتر را به استقلال می‌دادم، ولی مساوی در دو بازی دوستانه کمی ما را نگران کرد. امیدوارم استقلال در فینال حذفی باانگیزه بازی کند و قهرمان شد. این تیم می‌تواند از خستگی ذوب‌آهن استفاده کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.