ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دی‌بوئر: مورینیو فرق زیادی با فن‌‌خال ندارد

به نظر بازیکن پیشین تیم فوتبال بارسلونا متوسل شدن شیاطین سرخ به آقای خاص برای بازگرداندن آنها به دوران اوج‌شان، ممکن است وضعیت آنها را نسبت به زمانی که فن‌خال سرمربی‌شان بود خیلی عوض نکند. خبرگزاری تسنیم: رونالد دی‌بوئر که در آژاکس زیر نظر لوئیز فن‌خال بازی کرد و پس از آن هم به او در بارسلونا ملحق شد - جایی که مورینیو دستیارش بود - می‌‌گوید سرمربی که شیاطین سرخ برای فصل آینده‌شان انتخاب کرده‌اند، همان ویژگی‌ها و خصوصیات اخلاقی را دارد که سرمربی قبلی آنها داشت.
دی‌بوئر 46 ساله گفت: مورینیو شبیه فن‌خال است. چیزی که من از فن‌خال می‌دانم و در مورد مورینیو هم صدق می‌کند، آن است که شما یا عاشق او می‌شوید یا متنفر. مردم مورینیو را تحسین می‌کنند و این موضوع درباره فن‌خال هم صدق می‌کند. همیشه یکسری بازیکنان خواهند بود که ساز مخالف می‌زنند و از او متنفر می‌شوند.همیشه. عموماً اما اکثر بازیکنان فن‌خال را دوست دارند، همین‌طور شیوه‌ای که او با آنها رفتار و تیم را مدیریت می‌کند.
دی‌بوئر افزود: مورینیو هم گزینه بسیار خوبی است. او می‌تواند به یک تیم سر‌و‌سامان دهد و یک راست به سراغ کسب نتایج برود. او مثل فن‌خال است، یک معتاد به کار که می‌خواهد کارش بی‌عیب‌و‌نقص انجام شود. گاهی اوقات بازی‌‌های تیمش زیبا نیست، اما او می‌داند که چطور باید بازی را ببرد. این چیزی است که شما از او می‌گیرید.
بازیکن پیشین بارسلونا با اشاره به شایعاتی که درباره نقل‌و‌انتقالات باشگاه منچستریونایتد پس از ورود مورینیو شکل گرفته است (از جمله ورود ابراهیموویچ) تأکید کرد: من نگران آکادمی‌ منچستریونایتد هستم. آیا این می‌تواند روی بازیکنانی که الان در منچستریونایتد هستند، تأثیر بگذارد. وقتی یک گروه از بازیکنان خارجی روی کار می‌آیند ممکن است نتایج خوبی کسب کنید، اما مردم دوست دارند شاهد پیشرفت بازیکنان جوان خودشان و بازیکنان بومی باشند و این ریسکی است که شما با استخدام مورینیو قبول می‌کنید. او کسی است که به‌نظر من به سراغ بازیکنان امتحان پس داده و باتجربه که از پس عمل به خواسته‌هایش برآیند، می‌رود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.