ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مردم از کدام خودروها ناراضی تر هستند؟

دبیر انجمن خودروسازان درباره کاهش کیفیت خودروهای تولید داخل توضیح می‌دهد. خبرآنلاین: دبیر انجمن خودروسازان درباره کاهش کیفیت خودروهای تولید داخل توضیح می‌دهد.
دبیر انجمن خودروسازان معتقد است که خودروسازان به کیفیت خودرو توجه دارند؛ آن هم با توسعه و ارائه محصولات جدید.
احمد نعمت‌بخش در پاسخ به این پرسش که هم‌اکنون مردم معتقدند که خودروسازان تنها به افزایش قیمت فکر می‌کنند و توجه به افزایش کیفیت خودرو ندارند و هر ساله کیفیت خودرو کاهش می‌یابد، اظهار داشت: «خودروسازان به کیفیت خودرو توجه دارند؛ آن هم با توسعه و ارائه محصولات جدید.»
وی افزود: «البته نارضایتی مردم نسبت به خورو پراید و پژو405 بیشتر است، زیرا خط تولید این دو خورو متعلق به حدود 20 سال گذشته است و برنامه‌های اصلاحی در تولید تاثیر چشم‌گیری در بر نخواهد داشت.»
دبیر انجمن خودروسازان عنوان کرد: «به جای خودروی پراید، خودرو تیبا جایگزین شده است که به مرور زمان از تولید پراید کم و به تولید تیبا اضافه خواهیم کرد.»
وی خاطرنشان کرد: «برنامه دیگر ما، از رده خارج کردن خودرو‌های قدیمی است.»

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.