ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحریم‌ها سبب رشد واسطه‌گری شد/پرداخت سالانه 15 هزار میلیارد تومان به واسطه‌گران

همتی استاندار قزوین استاندار قزوین با بیان اینکه تحریم‌ها سبب رشد واسطه‌گری شد، گفت: اعمال تحریم‌ها سبب رشد بی‌رویه واسطه‌گری و پرداخت سالانه ۱۵ هزار میلیارد تومان به واسطه‌گران شد که دولت را با مشکلات اقتصادی جدی مواجه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فریدون همتی بعدازظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان تاکستان که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: روند رونق اقتصادی و اشتغالزایی در سطح جامعه با تکیه بر مشارکت‌های مردمی محقق می‌شود که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: دولت باید به عنوان بخش مهمی از حاکمیت در نظام از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی انجام وظایف و احقاق حقوق مردم را مطالبه کنند و در این مسیر همه دستگاه‌ها باید مشارکت لازم را داشته باشند.

استاندار قزوین تصریح کرد: حرکت بر مدار قانون و مقررات نشان‌دهنده اقتدار نظام و دولت بوده که تحقق این مهم رضایت‌مندی و جلب اعتماد مردم را نیز در پی خواهد داشت.

همتی با بیان اینکه تحریم‌ها سبب رشد واسطه‌گری شد، خاطرنشان کرد: اعمال تحریم‌ها سبب رشد بی‌رویه واسطه‌گری و پرداخت سالانه 15 هزار میلیارد تومان به واسطه‌گران شد که دولت را با مشکلات اقتصادی جدی مواجه کرد.

وی ادامه داد: با وجود مشکلات اقتصادی فراوان دولت اقدامات ویژه‌ای در زمینه برطرف کردن تورم، رکود اقتصادی، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات انجام داد که این امور با مشارکت مردم از رونق دوچندانی برخوردار خواهد شد.

استاندار قزوین با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی در امور مدیریتی شهرستان تاکستان، گفت: وحدت و همدلی در انجام امور مدیریتی در شهرستان تاکستان ضمن رفتار قانون‌مندانه گروه‌ها و احزاب سیاسی امری مهم و ضروری است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.