ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انریکه: در این تساوی مثبت است

دومین تساوی متوالی بارسلونا در هفته جاری هم مانع تحسین آبی و اناری‌ها از سوی انریکه نشد. خبرگزاری تسنیم: لوئیس انریکه مارتینس، سرمربی بارسلونا پس از تساوی یک بر یک تیمش در بازی ششم گروه پنجم فصل جاری لیگ‌قهرمانان اروپا مقابل میزبانش، بایرلورکوزن، عملکرد شاگردان خود را ستود.
بازیکن پیشین رئال‌مادرید و بارسلونا درباره عملکرد مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان گفت: از نمایش تیم احساس و برداشت مثبتی دارم. قصد داشتم به بازیکنان خسته از بازی‌های متعدد استراحت دهم و خوشبختانه جانشینان آن‌ها خیلی خوب ظاهر شدند.
وی افزود: مقابل تیمی که واقعا قصد پیروزی داشت، نشانه‌های مثبتی از  بارسلونا دیدم. در مرحله بعد امکان روبرو شدن با هر تیم بزرگی وجود دارد. صرف‌نظر از نام رقیب، ما از شانس لازم برای پیشروی بیشتر برخوردار هستیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.