ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زیدان: برنامه من برای فینال، آرامش است

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: بدون تردید محور برنامه من برای فینال، آرامش است. خبرگزاری فارس: زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: بازی بسیار بزرگی در پیش است و شک ندارم که همه بازیکنان با همه توان خود در خدمت تیم خواهند بود. محور برنامه من برای فینال بزرگ لیگ قهرمانان اروپا، آرامش است.
وی ادامه داد: در این هفته چهار بار جلسه توجیهی داشته‌ایم، در این شرایط قرار نیست تاکتیک تیم تغییر کند، قرار نیست اتفاق عجیبی رخ بدهد، مهم این است که مردانه وارد زمین شده و برای قهرمانی بجنگیم، باید به حریف احترام بگذاریم، توهین ممنوع است، همه بازیکنان باید بدانند که قهرمانی به هر قیمتی به دست نمی‌آید، قهرمانی که برای من ارزش دارد باید اخلاقی به دست بیاید، همتای من نیز مربی بزرگی است که برای اندیشه‌هایش احترام زیادی قایل هستم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.