ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استاد آنجلینا جولی!

جولی به عنوان سفیر سازمان ملل در امور پناهندگان و مبارزه برای حقوق زنان اعلام کرده است که قصد دارد درباره تاثیرات جنگ بر زنان در مدرسه عالی اقتصاد لندن تدریس کند. روزنامه هفت صبح: مدتی است که «آنجلینا جولی» به طرز عجیبی وزن کم کرده و همین مسئله باعث نگرانی اطرافیان او شده است. کار تا جایی بالا گرفت که یکی از نزدیکان خانواده «برد پیت» نیز گفت پیت از اینکه جولی توجهی به سلامتی خود ندارد به شدت عصبانی شده و حتی او را تهدید کرده است.
استاد آنجلینا جولی!
با این حال گویا برای جولی چیزهای مهم تری در اولویت قرار دارد. جولی به عنوان سفیر سازمان ملل در امور پناهندگان و مبارزه برای حقوق زنان اعلام کرده است که قصد دارد درباره تاثیرات جنگ بر زنان در مدرسه عالی اقتصاد لندن تدریس کند.
این بازیگر آمریکایی و استاد مدعو دانشگاه لندن می گوید: «من از تدوین این برنامه بسیار خوشحالم. باید بحث و مناظره درباره تاثیرات دفاع از حقوق زنان و پایان دادن به تمام بی قانونی ها و جرم و جنایات نسبت به زنان و همچنین مبارزه با خشونت و تجاوز نسبت به زنان در درگیری ها را ادامه داد.»
این دوره با حمایت مرکز حقوق زنان، صلح و امنیت برگزار می شود که موسسان آن آنجلینا جولی و ویلیام هیگ وزیر خارجه سابق بریتانیا هستند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.