ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رنو گرند سینیک رونمایی شد عکس

رنو یک نسخه طولانی از نسل چهارم جدید مدل سینیک را رونمایی کرد. پایگاه خبری عصر خودرو: رنو یک نسخه طولانی از نسل چهارم جدید مدل سینیک را رونمایی کرد.
رنو گرند سینیک رونمایی شد+تصاویر
این خودرو که به درستی گرند سینیک نامگذاری شده، تقریبا 10 اینچ (24 سانتی متر) از سینیک استاندارد طولانی است. این طول بیشتر به این خودرو اجازه می‌دهد که هفت مسافر را به راحتی در خود جای دهد و در صورت خواباندن دو ردیف صندلی عقب 30.5 فوت مکعب فضای بار بیشتری داشته باشد.
رنو گرند سینیک رونمایی شد+تصاویر
رنو گرند سینیک رونمایی شد+تصاویر
رنو گرند سینیک رونمایی شد+تصاویر
گرند سینیک تقریبا مشابه مدل پنج صندلی این خودرو است که اوایل امسال در نمایشگاه خودرویی ژنو رونمایی شد. این به معنای اینست که این خودرو نیمرخ گردتری نسبت به مدل سابق خواهد داشت و نمای جلو آن مطابق با زبان طراحی کنونی شرکت رنو است. همه مدلها صرف نظر از سطح تریم از چرخ‌های 20 اینچی استاندارد بهره می‌برند.
رنو گرند سینیک رونمایی شد+تصاویر
رنو گرند سینیک همانند مدل های مگان، تالیسمان، قاجار و یک سری از مدل‌های نیسان همچون روگ و قشقایی روی پلتفرم متغیر CMF ساخته شده است. خریداران قادر خواهند بود از بین موتورهای چهار سیلندر بنزینی و دیزلی که از انبار قطعه نیسان قرض گرفته شده یکی را برای این خودرو انتخاب کنند.
رنو گرند سینیک رونمایی شد+تصاویر
رنو گرند سینیک در ماه های آینده در سراسر اروپا فروخته خواهد شد. اطلاعات درباره قیمت این خودرو هنوز منتشر نشده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.