ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نیسان 370Z خودرو پلیس می‌شود عکس

پلیس توکیو آخرین مدل از نیسان 370Z را به خدمت گرفته است. این نیسان که البته در نسخه Nismo استفاده شده مطمئناً از خودروهای پلیس دیگر کشورها از جمله آمریکا بهتر و جذاب تر است. وب سایت خودرو بانک: درست است که خودروهایی مانند دوج چارجر یا فورد Taurus خودروهای جذابی برای استفاده در ناوگان پلیس هستند، اما به تازگی پلیس توکیو خودرویی فراتر از اینها را برای خود انتخاب کرده و آخرین مدل از نیسان 370Z را به خدمت گرفته است. این نیسان که البته در نسخه Nismo استفاده شده قطعاً به جذابیت خودروهای استفاده شده در پلیس دوبی نیست ولی مطمئناً از خودروهای پلیس دیگر کشورها از جمله آمریکا بهتر و جذاب تر است.
نیسان 370Z پلیس توکیو می شود
نیسان در طی مراسمی این سه خودرو را به پلیس توکیو تحویل داده است تا در برقراری امنیت و نظم ترافیکی ژاپن سهمی داشته باشد.
نیسان 370Z نیسمو از یک موتور 6 سیلندر 3.7 لیتری بهره می برد که می تواند حداکثر توان 350 اسب بخار را تولید کند. نسخه نیسمو به یک شاسی و تعلیق تیون شده نیز مجهز است و می تواند در بالا بردن عملکرد این خودرو تاثیرگذار باشد.
رئیس پلیس توکیو گفته که بسیار مفتخر است که می تواند از این دو خودرو در پلیس استفاده کنند ولی امیدوار است که هیچ کس نیسان 370Z نیسمو پلیس را در آینه خود جهت متوقف شدن نبیند و مجبور نباشند که از آنها استفاده کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.