ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

راه اندازی کمپینی برای سوال از سلبریتی ها

امی پولر که از سوال‌‏های تکراری و بی‌معنای رسانه‎ها در فرش قرمز مراسم‎ها خسته شده، با راه‌اندازی کمپین توییتری باعث شد از بازیگران سوال‎های مهم‏تری پرسیده شود. وب‌سایت کافه سینما - هدیه غرات: امی پولر که از سوال‌‏های تکراری و بی‌معنای رسانه‎ها در فرش قرمز مراسم‎ها خسته شده، با راه‌اندازی کمپین توییتری باعث شد از بازیگران سوال‎های مهم‏تری پرسیده شود.
راه‌اندازی یک کمپین توییتری، برای پرسیدن سوال‌های بهتر از سلبریتی‌ها!/ سرویس تلویزیون جهان
این کمپین توییتری که با هشتگ #SmartGirlsAsk مشخص می‎شد توسط امی پولر، مردیث واکر و ایمی مایلز راه‌اندازی شد.
کاربران توییتر قبل از شروع مراسم و حضور بازیگران روی فرش قرمز، سوال‎های خودشان را با استفاده از این هشتگ مطرح کردند. این سوالات طی مراسم فرش قرمز از ستاره‎ها پرسیده شد و جواب‎های آنها در قالب ویدئو روی توییتر رسمی این کمپین قرار گرفت. برخی از سلبریتی‎ها نیز به این کمپین پیوستند و سوال‎های خود را از بازیگران پرسیدند.
بریتنی اسپیرز از جان اولیور پرسید که: "آیا کتابی هست که در دوران بزرگسالی خوانده باشید و آرزو کنید که کاش می‎توانستید آن را به خودتان در دوران نوجوانی پیشنهاد بدهید؟".
جیمی فالون هم به سوال شاندا رایمز پاسخ داد: "بهترین نصحیت حرفه‎ای که تا حالا به‌تان شده چه بوده است؟".
کمپین دیگری با هشتگ #AskHerMore طی مراسم اسکار 2014 نیز برگزار شد. هدف اصلی این کمپین پرسیدن سوال‌هایی مهم‎تر از بازیگران زن بود؛ سوال‏‌هایی که فقط در مورد مارک لباس‎های‌شان نباشد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.