راه اندازی کمپینی برای سوال از سلبریتی ها

امی پولر که از سوال‌‏های تکراری و بی‌معنای رسانه‎ها در فرش قرمز مراسم‎ها خسته شده، با راه‌اندازی کمپین توییتری باعث شد از بازیگران سوال‎های مهم‏تری پرسیده شود. وب‌سایت کافه سینما - هدیه غرات: امی پولر که از سوال‌‏های تکراری و بی‌معنای رسانه‎ها در فرش قرمز مراسم‎ها خسته شده، با راه‌اندازی کمپین توییتری باعث شد از بازیگران سوال‎های مهم‏تری پرسیده شود.
راه‌اندازی یک کمپین توییتری، برای پرسیدن سوال‌های بهتر از سلبریتی‌ها!/ سرویس تلویزیون جهان
این کمپین توییتری که با هشتگ #SmartGirlsAsk مشخص می‎شد توسط امی پولر، مردیث واکر و ایمی مایلز راه‌اندازی شد.
کاربران توییتر قبل از شروع مراسم و حضور بازیگران روی فرش قرمز، سوال‎های خودشان را با استفاده از این هشتگ مطرح کردند. این سوالات طی مراسم فرش قرمز از ستاره‎ها پرسیده شد و جواب‎های آنها در قالب ویدئو روی توییتر رسمی این کمپین قرار گرفت. برخی از سلبریتی‎ها نیز به این کمپین پیوستند و سوال‎های خود را از بازیگران پرسیدند.
بریتنی اسپیرز از جان اولیور پرسید که: "آیا کتابی هست که در دوران بزرگسالی خوانده باشید و آرزو کنید که کاش می‎توانستید آن را به خودتان در دوران نوجوانی پیشنهاد بدهید؟".
جیمی فالون هم به سوال شاندا رایمز پاسخ داد: "بهترین نصحیت حرفه‎ای که تا حالا به‌تان شده چه بوده است؟".
کمپین دیگری با هشتگ #AskHerMore طی مراسم اسکار 2014 نیز برگزار شد. هدف اصلی این کمپین پرسیدن سوال‌هایی مهم‎تر از بازیگران زن بود؛ سوال‏‌هایی که فقط در مورد مارک لباس‎های‌شان نباشد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « راه اندازی کمپینی برای سوال از سلبریتی ها » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.