ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تکذیب فوت یک پاکبان بر اثر گرسنگی

معاون خدمات شهرداری سنندج در پی شایعه خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر گرسنگی و ضعف که در فضاهای مجازی منتشر شده است، گفت: فوت این پاکبان در سال 90 و در یکی از پارک‌های تهران اتفاق افتاده است. خبرگزاری ایسنا: معاون خدمات شهرداری سنندج در پی شایعه خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر گرسنگی و ضعف که در فضاهای مجازی منتشر شده است، گفت: فوت این پاکبان در سال 90 و در یکی از پارک‌های تهران اتفاق افتاده است.
آرش رخزادی در پی شایعه فوت پاکبان سنندچی در پارک کودک این شهر که اخیراً در فضاهای مجازی منتشر شده است، اظهار کرد: این خبر کذب محض است.
وی افزود: متاسفانه اخیراً در فضاهای مجازی خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر ضعف و گرسنگی منتشر شده که باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی بسیاری از شهروندان شده است.
معاون خدمات شهرداری سنندج بیان کرد: آقای عبدالله مرحومی، اهل سنندج بوده که سال‌ها در پارک کودک تهران مشغول رفت و روب و خدمت به شهروندان تهرانی بوده است. این پاکبان زحمتکش در خرداد سال 90 به علت ضعف جسمانی در محل کارش بی حال شده و پس از انتقال به بیمارستان و بستری شدن متاسفانه فوت می‌کند. متاسفانه افرادی بدون دلیل و با انتشار این خبر در فضاهای مجازی باعث تازه کردن داغ خانواده آن پاکبان زحمتکش شده‌اند.
وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های کاری شهردار سنندج پرداخت بموقع حقوق و مزایای کارکنان خدوم شهرداری است که در اسفندماه و در حدود بیست روز کاری تمامی حقوق و عیدی و پاداش تمامی پرسنل بویژه کارگران امور شهری پرداخت شد.
معاون خدمات شهرداری شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: انتشار خبرهای کذب در فضاهای مجازی در حمایت از قشر زحمتکش پاکبان هیچ تاثیری در روند کاری آنها ندارد. ما می‌توانیم با رعایت نظافت و پاکیزگی معابر و پارک‌های سطح شهر کمک حال رفتگران باشیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.