تکذیب فوت یک پاکبان بر اثر گرسنگی

معاون خدمات شهرداری سنندج در پی شایعه خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر گرسنگی و ضعف که در فضاهای مجازی منتشر شده است، گفت: فوت این پاکبان در سال 90 و در یکی از پارک‌های تهران اتفاق افتاده است. خبرگزاری ایسنا: معاون خدمات شهرداری سنندج در پی شایعه خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر گرسنگی و ضعف که در فضاهای مجازی منتشر شده است، گفت: فوت این پاکبان در سال 90 و در یکی از پارک‌های تهران اتفاق افتاده است.
آرش رخزادی در پی شایعه فوت پاکبان سنندچی در پارک کودک این شهر که اخیراً در فضاهای مجازی منتشر شده است، اظهار کرد: این خبر کذب محض است.
وی افزود: متاسفانه اخیراً در فضاهای مجازی خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر ضعف و گرسنگی منتشر شده که باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی بسیاری از شهروندان شده است.
معاون خدمات شهرداری سنندج بیان کرد: آقای عبدالله مرحومی، اهل سنندج بوده که سال‌ها در پارک کودک تهران مشغول رفت و روب و خدمت به شهروندان تهرانی بوده است. این پاکبان زحمتکش در خرداد سال 90 به علت ضعف جسمانی در محل کارش بی حال شده و پس از انتقال به بیمارستان و بستری شدن متاسفانه فوت می‌کند. متاسفانه افرادی بدون دلیل و با انتشار این خبر در فضاهای مجازی باعث تازه کردن داغ خانواده آن پاکبان زحمتکش شده‌اند.
وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های کاری شهردار سنندج پرداخت بموقع حقوق و مزایای کارکنان خدوم شهرداری است که در اسفندماه و در حدود بیست روز کاری تمامی حقوق و عیدی و پاداش تمامی پرسنل بویژه کارگران امور شهری پرداخت شد.
معاون خدمات شهرداری شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: انتشار خبرهای کذب در فضاهای مجازی در حمایت از قشر زحمتکش پاکبان هیچ تاثیری در روند کاری آنها ندارد. ما می‌توانیم با رعایت نظافت و پاکیزگی معابر و پارک‌های سطح شهر کمک حال رفتگران باشیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « تکذیب فوت یک پاکبان بر اثر گرسنگی » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.