روایت رضایی از واکنش فرزند شهید مدافع حرم به پیشنهاد تبادل پیکر پاک پدرش

روایت رضایی از واکنش فرزند شهید مدافع حرم به پیشنهاد تبادل پیکر پاک پدرش

تابناک/ محسن رضایی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس که روز گذشته در مراسم تجلیل از جوانان نمونه و برتر آذربایجان شرقی در تبریز حاضر شده بود، در خلال این مراسم ضمن گرامیداشت شهید مدافع حرم، شهید عباس عبداللهی از خانواده این شهید تجلیل و خاطره این مراسم را در قالب یادداشتی اینستاگرامی در صفحه شخصی خود منتشر ساخت. متن این یادداشت به شرح زیر است:

هدیه ای که به خدا داده ایم پس نمی گیریم!

در جشنواره تجلیل از جوانان نمونه و برتر آذربایجان شرقی بنا بر دعوت شرکت کردم ، یکی یکی جوانان برتر آذربایجان در رشته های مختلف علمی ، ورزشی و فرهنگی می آمدند و جایزه خود را می گرفتند . در بخشی از برنامه، مجری نام جوانی را خواند :عبداللهی، فرزند شهید مدافع حرم.
مجری ادامه داد این جوان و مادرش در برابر پیشنهاد واسطه هایی برای تحویل گرفتن جنازه پدر از داعش و گروه تکفیری درمقابل پول گفته اند که ما هدیه ای را که به خدا تقدیم کرده ایم پس نمی گیریم ، و زیر بار شکستن شرف و عزت ایران نرفته اند . به محض گفتن این جملات تمام حاضران در سالن از طبقات وگروه های مختلف جملگی سرپا ایستادند ومدت ها این جوان مؤمن و انقلابی را تشویق کردند.

خوشا به حال چنین عاشقانی که با خداوند معامله نیکو می کنند. یا شاسین آذربایجان!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روایت رضایی از واکنش فرزند شهید مدافع حرم به پیشنهاد تبادل پیکر پاک پدرش» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.