ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مذاکرات را به جریانات سیاسی ربط ندهید

امام جمعه بجنورد گفت: مسئله هسته‌ای و مذاکرات هسته‌ای در سطح ملی و بین‌المللی مطرح است، بنابراین این موضوع را به جریان‌های سیاسی ربط ندهیم. خبرگزاری ایسنا: منطقه خراسان شمالی، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای از 12 سال گذشته آغاز شد و طی 22 ماه اخیر شدت گرفت، افزود: این مذاکرات نشان داد که ملت ایران زیر بار زور نرفته است و این پیروزی را به ملت و تیم مذاکره کننده تبریک می‌گوییم.
وی با تاکید بر اینکه مردم ایران بابت این موضوع متانت انقلابی را حفظ کنند چرا که هنوز کار زیادی وجود دارد، ادامه داد: مردم به مسئولان بابت مسائلی همچون اینکه توافق انجام شده است حال باید روند وام‌دهی آسانتر شود و یا باید وام داده شود، فشار وارد نکنند.
وی با بیان اینکه خدا قوت و هم نوایی و هم دلی خود را به رییس جمهور و تیم مذاکره کننده اعلام می‌کنیم، اظهار کرد: ملت ما نشان دادند که تحت هر شرایطی می‌توانند روی پای خود بایستند و زیر بار هیچ زوری نروند.
امام جمعه بجنورد با اشاره به فرارسیدن عید فطر بیان کرد: فردا روز عید فطر است و مردم فطریه‌های خود را کنار بگذارند و مواظب باشند این فطریه ها را به محل های قابل اعتماد پرداخت کنند و یا به صندوق های پیش بینی شده تحویل دهند.
وی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان توضیح داد: ساز و کار شورای نگهبان صیانت از قانون اساسی و جلوگیری از انحراف آن است.
وی تصریح کرد: شورای نگهبان از قانون و مصوبات مجلس صیانت می کند.
یعقوبی تاکید کرد: امسال دو انتخابات را در پیش رو داریم که شورای نگهیان کمال انصاف و دقت را در بررسی ها به عمل خواهد آورد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « مذاکرات را به جریانات سیاسی ربط ندهید » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.