مذاکرات را به جریانات سیاسی ربط ندهید

امام جمعه بجنورد گفت: مسئله هسته‌ای و مذاکرات هسته‌ای در سطح ملی و بین‌المللی مطرح است، بنابراین این موضوع را به جریان‌های سیاسی ربط ندهیم. خبرگزاری ایسنا: منطقه خراسان شمالی، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای از 12 سال گذشته آغاز شد و طی 22 ماه اخیر شدت گرفت، افزود: این مذاکرات نشان داد که ملت ایران زیر بار زور نرفته است و این پیروزی را به ملت و تیم مذاکره کننده تبریک می‌گوییم.
وی با تاکید بر اینکه مردم ایران بابت این موضوع متانت انقلابی را حفظ کنند چرا که هنوز کار زیادی وجود دارد، ادامه داد: مردم به مسئولان بابت مسائلی همچون اینکه توافق انجام شده است حال باید روند وام‌دهی آسانتر شود و یا باید وام داده شود، فشار وارد نکنند.
وی با بیان اینکه خدا قوت و هم نوایی و هم دلی خود را به رییس جمهور و تیم مذاکره کننده اعلام می‌کنیم، اظهار کرد: ملت ما نشان دادند که تحت هر شرایطی می‌توانند روی پای خود بایستند و زیر بار هیچ زوری نروند.
امام جمعه بجنورد با اشاره به فرارسیدن عید فطر بیان کرد: فردا روز عید فطر است و مردم فطریه‌های خود را کنار بگذارند و مواظب باشند این فطریه ها را به محل های قابل اعتماد پرداخت کنند و یا به صندوق های پیش بینی شده تحویل دهند.
وی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان توضیح داد: ساز و کار شورای نگهبان صیانت از قانون اساسی و جلوگیری از انحراف آن است.
وی تصریح کرد: شورای نگهبان از قانون و مصوبات مجلس صیانت می کند.
یعقوبی تاکید کرد: امسال دو انتخابات را در پیش رو داریم که شورای نگهیان کمال انصاف و دقت را در بررسی ها به عمل خواهد آورد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « مذاکرات را به جریانات سیاسی ربط ندهید » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.