ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مقابل کاشی نیلو محکوم به برد بودیم

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: به دلیل شکستی که در هفته نخست متحمل شده بودیم، برابر کاشی نیلو محکوم به برد بودیم و خوشحالم که در یک بازی سنگین به پیروزی رسیدیم. خبرگزاری فارس: محمود خوراکچی ظهر امروز در حاشیه تمرینات تیمش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در طول هفته گذشته تلاش کردیم، از فشار تمرینات کم کرده و بیشتر از لحاظ روحی روانی روی بازیکنان کار کردیم.
وی با بیان اینکه نقاط ضعف و قوت تیم کاشی نیلو را شناسایی کرده بودیم، یادآور شد: بازیکنان گیتی‌پسند در نیمه دوم نکاتی را که بین دو نیمه گوشزد کرده بودیم، به خوبی پیاده کردند و توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند تاکید کرد: به دلیل مصاف دو تیم همشهری، حساسیت این دیدار برای کاشی نیلو بازی سخت و سنگین شد، اما بازیکنان حریف مردانه جنگیدند و بازی کردند.
به گفته وی اگر بازیکنان کاشی نیلو برابر سایر رقبا همچنین بازی به نمایش بگذارند، می‌توانند رقیب سختی برای سایر تیم‌های لیگ برتری باشند.
خوراکچی با بیان اینکه با کمک بازیکنان به مرور به گیتی‌پسند واقعی نزدیک می‌شویم، تصریح کرد: داوری هم عملکرد خوبی داشت و آقای رضایی به خوبی بازی را مدیریت کرد و مشکل خاصی در بازی دیده نشد.
در هفته دوم لیگ برتر فوتسال، دو تیم گیتی‌پسند و کاشی نیلو به مصاف هم رفتند که تیم گیتی‌پسند با نتیجه 4 بر یک در این بازی به برتری رسید.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.