ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

5 نفر از حجاج خراسان در منا جان باختند

مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: آمار نهایی جان باختگان خراسان جنوبی در فاجعه منا پنج نفر است. خبرگزاری مهر: مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: آمار نهایی جان باختگان خراسان جنوبی در فاجعه منا پنج نفر است.
ابوالفضل نوفرستی در گفتگویی اظهار کرد: دو نفر از حجاج خراسان جنوبی که پیش از این در لیست مفقودین بودند در بین جان باختگان این حادثه شناسایی شدند.
وی عنوان کرد: آقایان علی حاجی پور و حسن همایونی از جان باختگان استان هستند که در پی جستجوی سازمان حج و زیارت شناسایی شدند.
وی بیان کرد: با فوت این دونفر آمار جان باختگان استان خراسان جنوبی در این فاجعه به پنج نفر رسید.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: آقایان محمد چوبدار، علی اکبر دلیر، محمد مهدی رضا پور از دیگر حجاج جان باخته استان در حادثه منا هستند.
وی ادامه داد: آقایان مراد دلاکه، حسن سلیمان‌زاده و نعمت الله جهانبین از مصدومین استان بودند که در بیمارستان‌ها شناسایی و هم اکنون بهبود پیدا کرده‌اند و به کاروان‌های خود بازگشته‌اند.
نوفرستی بیان داشت: از استان خراسان جنوبی یک هزار و ۸۹ زائر در قالب هشت کاروان به حج تمتع اعزام شده بودند.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی تصریح کرد: اولین کاروان حجاج خراسان جنوبی ۱۷ مهر به کشور باز می‌گردند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.