ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مورینیو: کاستا اعتماد به نفس ندارد

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی معتقد است که مشکل دیگو کاستا، مهاجم تیمش، کمبود اعتماد به نفس است. ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی معتقد است که مشکل دیگو کاستا، مهاجم تیمش، کمبود اعتماد به نفس است.
کاستا که فصل پیش بهترین گلزن چلسی بود، این فصل نتوانسته در حد انتظارات ظاهر شود و آمار خوبی به ثبت برساند.
او شب گذشته برای تیمش مقابل پورتو به میدان رفت ولی باز هم نتوانست کار خاصی انجام دهد و تعویض شد. مورینیو معتقد است که مشکل اصلی کاستا، عدم اعتماد به نفس است.
او گفت:" همه چیز واضح است ولی چیزی که مشخص است این است که او تعلق خاطر بالایی به باشگاه دارد، حرکات خوبی دارد و این چیزیست که در چند ماه اخیر از او ندیده ایم. امشب او عالی بود. گل اول که گل به خودی بود ولی حرکت کاستا روی آن موثر بود.
فصل پیش خیلی سریع می‌توانست گلزنی کند ولی این فصل اینطور نیستد. در موقعیت دوم وقتی با گلر روبرو شد، می‌شد به وضوح دید که اعتماد به نفس کمی دارد زیرا اولین کاری که کرد این بود که به سمت گل حرکت نکند بلکه به کمک داور نگاه کرد."

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.