ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظرسنجی اسرائیل برای حمله به ایران

روزنامه «معاریو» اسرائیل چند روز پس از جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای، در یک نظرسنجی از ساکنان سرزمین اشغالی می‌خواهد نظر خود را در مورد حمله نظامی به ایران بگویند. خبرگزاری فارس: یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی که توسط روزنامه «معاریو» انجام شده است نشان می‌دهد، 47درصد ساکنان سرزمین اشغالی با حمله نظامی به ایران موافق هستند.
بنا به سؤال روزنامه معاریو از سؤال شوندگان که پرسیده بود آیا برای جلوگیری از دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای با حمله نظامی به این کشور موافق هستید؟ 47درصد جواب مثبت و 37 درصد نیز جواب منفی و 18 درصد دیگر نیز از دادن هرگونه جوابی امتناع کرده بودند.
این نظرسنجی که امروز (جمعه) منتشر شده است نشان می‌دهد که 71 درصد از سؤال شوندگان اسرائیلی اعتقاد دارند که توافق هسته‌ای ایران با 1+5، تهران را برای دستیابی به سلاح اتمی کمک خواهد کرد.
پس از جمع‌بندی مذاکرات ایران و 1+5 بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که اسرائیل این توافق را به رسمیت نمی‌شناسد و خود را ملزم به رعایت‌ آن نمی‌داند و در صورت ضرورت از اقدام نظامی برای جلوگیری از دست‌یابی ایران به سلاح اتمی بهره خواهد برد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.