ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمله قلعه نویی به شکست‌ناپذیری استقلال

امیر قلعه نویی در اولین تجربه اش روی نیمکت تراکتورسازی برابر تیمی قرار خواهد گرفت که شکست در بیرون از خانه را تجربه نکرده است. ورزش سه: امیر قلعه نویی در اولین تجربه اش روی نیمکت تراکتورسازی برابر تیمی قرار خواهد گرفت که شکست در بیرون از خانه را تجربه نکرده است.
استقلال که به پشتوانه شکست ناپذیری اش در بیرون از خانه موفق شده در صدر جدول لیگ پانزدهم تا پایان هفته سیزدهم حضور یابد این هفته در تبریز به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت.
شاگردان پرویز مظلومی در این فصل 4 بار در زمین حریفان به میدان رفته که از این بازی ها موفق به کسب 10 امتیاز شده است. آنها برابر گسترش فولاد در تبریز به برتری دو بر صفر رسیده اند، تساوی یک بر یک در مشهد برابر پدیده و دو پیروزی 2 بر صفر برای فولاد و 3 بر صفر برابر سپاهان آمار شاگردان پرویز مظلومی در مهمانی های این فصل بوده است.
امیر قلعه نویی در اولین گام در هدایت تراکتورسازی به رکورد شکست ناپذیری استقلال در بیرون از خانه حمله خواهد کرد و باید دید موفق به شکستن آن خواهد شد یا خیر. البته چیزی که کار قلعه نویی را در این راه سخت می کند 10 هفته شکست ناپذیری استقلال و مظلومی در این فصل است و در هفته های اخیر است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.