ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مخالفت با حضور ستاره هاي سايپا و سپاهان در پرسپوليس

مربيان سايپا و سپاهان مخالف حضور بازيكنان مطرح خود در پرسپوليس هستند. به گزارش نامه نيوز، برانكو براي فصل جديد در پست دفاع و هافبك به دنبال بازيكنان كارآمد است و دو گزينه وي براي اين پست ها مهدي ترابي هافبك سايپا و شجاع خليل زاده مدافع سپاهان هستند.
پرسپوليس اما شانس زيادي براي جذب اين دو بازيكن ندارد چراكه باشگاه هايشان به اين راحتي ها رضايت نامه اين دو بازيكن را صادر نخواهند كرد.
عبدالله ويسي تاكيد كرده كه خليل زاده بايد در سپاهان بماند حتي اگر يك نيم فصل از قراردادش مانده باشد و اين يعني اينكه پرسپوليسي ها در بهترين حالت فقط نيم فصل دوم مي توانند روي اين مدافع حساب باز كنند.
حسين فركي هم سفت و سخت خواسته ترابي در اين تيم بماند و به احتمال فراوان حضور اين هافبك ملي پوش هم در جمع قرمزها منتفي است و بايد به وحيد اميري اميدوار بمانند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.