ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمایت کنگره از قطعنامه‌ای برای رد «برجام»

بیش از ۱۷۰ نمابنده کنگره از قطعنامه‌ای حمایت کرده‌اند که خواستار رد سند «برنامه جامع اقدام مشترک»، بین ایران و گروه ۱+۵ است. خبرگزاری فارس: این قطعنامه که توسط «پیتر روسکام»، نماینده جمهوری‌خواه ایالت ایلینوی تنظیم شده برداشت مجلس نمایندگان آمریکا را در عدم تأیید «برنامه جامع اقدام مشترک»، حاصل شده بین ایران و ۱+۵ در روز ۱۴ جولای (۲۳ تیرماه) منعکس می‌کند.
قطعنامه روسکام ایران را به تهدید امنیت آمریکا، تلاش برای دست‌یابی به سلاح‌های اتمی، توسعه زرادخانه‌ تسلیحات موشک‌های دور برد پیشرفته و غیره متهم کرده است.
در بخشی از این قطعنامه عنوان شده «مجلس نمایندگان آمریکا مخالفت قاطع خود را با برنامه جامع اقدام مشترک ابراز می‌کند.»
ایران و 1+5 شامل آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین وآلمان سه‌شنبه (23 تیر) پس از 18 روز مذاکرات سخت و فشرده در وین، پایتخت اتریش، سرانجام بر سر «برنامه جامع اقدام مشترک» به جمع‌بندی دست یافتند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.