ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کی روش این بار علیه مدیر ورزشگاه آزادی؛ بازی ما با قطر را در تبریز برگزار کنید!

سرمربی تیم ملی فوتبال با موضع گیری علیه مدیر ورزشگاه آزادی خواستار برگزاری بازی ایران و قطر در تبریز شد! به گزارش نامه نیوز ،کارلوس کی‌روش که در طول سال های اخیر همواره با افراد مختلفی درگیر شده این بار به سراغ مدیر ورزشگاه آزادی رفت هاست.
وی امروز پس از تمرین در جمع خبرنگاران گفت: هنوز هم افرادی در بیرون از فدراسیون فو‌تبا‌ل رفتار خصمانه‌ای با تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران دارند. متاسفانه افرادی در کنار ما قرار دارند اهداف شفاف و واضحی دارند و مخل رسیدن ما به اهدافمان می‌شوند. به همین دلیل و با کمال احترام نظرم رفتن بود و می خواستم به این رابطه دو طرفه پایان دهم.
سرمربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران این رفتار خصمانه را شرم آور و غیر قابل قبول دانست و ا‌دا‌مه‌ داد: این رفتار از سوی مسئولان و مدیر ورزشگاه آزادی صورت گرفته است. نمی دانم چه کسانی از بعد مدیریتی مسئول مدیر ورزشگاه آزادی هستند، اما آنها رفتار خصمانه ای را با ما انجام داده‌اند. این رفتارها در دو سال پیش و پارسال هم رخ داده است. در آن زمان فکر می کردیم که رفتار آنها سهوی است، ولی با تکرار آنها متوجه شدم که این رفتار از عمد است و به هیچ عنوان از ما حمایتی نکردند. این رفتار کاملا مخالف با اهداف تیم ‌ملی است. ما بازی دوستانه مهمی مقابل مقدونیه داریم ولی مسئولان ورزشگاه آزادی حتی اجازه یک جلسه تمرین در این ورزشگاه را ندادند. پارسال و دو سال پیش هم این اتفاق را رخ داد. نمی‌توانم این برخوردها را اتفاقی قلمداد کنم.
او در ادامه صحبت‌هایش گفت: برای آنها افسوس می خورم و باید تاکید کنم که بسیار ناراحت هستم. مطمئنا ما متشکر مسئولان پژوهشگاه نفت هستیم، اما زمین این مجموعه غیر استاندارد و تفریحی است، چرا که ابعاد لازم برای بازی فو‌تبا‌ل را ندارد. این مساله غیر قابل قبول است و موجب ناراحتی ما شده است. این رفتارها به تیم ‌ملی کمکی نمی‌کند. 
او با بیان این که حتی مسئولان پرتغالی در اردوی تیم ‌ملی ایران در این کشور از تیمش حمایت کردند، ا‌دا‌مه‌ داد: مسئولان دولتی کشورم از ما حمایت کردند. در عمان، اردن، اتریش، امارات، استرالیا و کشورهای دیگر همه سعی و تلاش داشتند که به ایران کمک کنند، ولی مدیر ورزشگاه آزادی فردی است که رفتار خصمانه دارد. هر بار که چنین اتفاقی رخ می‌دهد به ایران لطمه وارد می‌کند. شاید برخی از افراد بگویند که کارلوس کی‌روش صحبت‌های تکراری را انجام می‌دهد ، اما اشکالی ندارد. آن افراد رفتار خصمانه خود را تکرار می‌کنند و تا زمانی که این گونه باشد هیچ کس نمی‌تواند جلوی دهان من را بگیرد. خود من هم اشتباه‌هایی دارم و نسبت به بقیه افراد مدارا می‌کنم، اما نگرش خصمانه به تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران را نمی‌پذیرم.
سرمربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران با اشاره به گذشت پنج سال از حضورش در تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل، عنوان کرد: در طی این چند سال هر بار که گفته‌اند چمن ورزشگاه آزادی مشکل دارد، ولی چند بار هر سال هم این اتفاق تکرار می‌شود، اما دیگر صحبت‌های آنها را قبول ندارم و از تاج درخواست دارم که بازی قطر مقابل ایران در مرحله نهایی مقدماتی جا‌م جها‌نی را به تبریز منتقل کند، چرا که مطمئن هستم در تبریز رفتار بهتری نسبت به تهران با ما صورت می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.