ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سوئیس هم ناامن شد

رسانه‌های سوئیسی می‌گویند پلیس به دنبال آغاز عملیات برای بازداشت چند مظنون به دست داشتن در حملات پاریس، سطح هشدار آماده‌باش امنیتی در شهر ژنو و حومه آن را افزایش داده است. خبرگزاری فارس: رسانه‌های سوئیسی می‌گویند پلیس به دنبال آغاز عملیات برای بازداشت چند مظنون به دست داشتن در حملات پاریس، سطح هشدار آماده‌باش امنیتی در شهر ژنو و حومه آن را افزایش داده است.
پلیس سوئیس روز پنج‌شنبه سطح هشدار آماده‌باش امنیتی در شهر ژنو و حومه آن را افزایش داد.
نیروهای امنیتی شهر ژنو تلاش می‌کنند چند فرد را که احتمالا با حملات اخیر در پاریس مرتبط بوده‌اند، بازداشت کند.
پلیس می‌گوید اطلاعاتی در دست دارد که نشان می‌دهد این افراد احتمالا در ژنو یا اطراف آن حضور دارند.
بر اساس بیانیه پلیس، نیروهای امنیتی در تلاش برای «شناسایی محل و بازداشت این افراد» هستند.
در بیانیه اداره امنیت ژنو هم آمده است: «پلیس ژنو، بر اساس اطلاعاتی که دریافت کرده، سطح هوشیاری را افزایش داده و شمار نیروهای پلیس در میدان را بالا برده است.»
خبرگزاری رویترز به نقل از یک محافظ امنیتی در ساختمان سازمان ملل نوشته است که پلیس به دنبال «4 نفر» است.
در جریان حملات تروریستی ماه گذشته در شهر پاریس که گروه تروریستی داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت، دستکم 130 نفر کشته و ده‌ها تن زخمی شدند. مقامات اروپایی می‌گویند شبکه‌ای از افراط‌گرایان فعال در اروپا با این حملات مرتبط بوده‌اند و تلاش برای بازداشت آن‌ها ادامه دارد.
از زمان حملات پاریس به بعد، اغلب پایتخت‌های اروپایی وضعیتی امنیتی را شاهد بوده‌اند و پلیس هر روز افرادی را که می‌گوید مظنون به ارتباط با این حملات هستند، بازداشت می‌کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.