ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترابی: اردوی تیم ملی جوان تر شده است/با هیچ باشگاهی شخصا مذاکره نکرده ام

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: کی‌روش عملکرد شخصی بازیکنان را می‌بیند و خوشحالم که باز هم به تیم ملی دعوت شدم. به گزارش نامه نیوز، مهدی ترابی قبل از شروع تمرین امروز تیم ملی در خصوص اینکه تفاوت این اردوی تیم ملی با اردوهای قبلی چیست،‌ گفت: اول از همه باید بگویم که خدا را شکر می‌کنم در لیست کی‌روش بودم و امیدوارم که عملکردم به گونه‌ای باشد تا بتوانم پاسخ اعتماد او را بدهم. درباره اردو هم باید بگویم که به نظرم در این اردو بازیکنان جوان‌تری به تیم ملی اضافه شدند و همه بازیکنان از جمله خود من انگیزه بسیار زیادی برای حضور در اردوی تیم ملی داریم. امیدوارم که همه ما با هم بتوانیم اردوی خوبی را رقم بزنیم.
وی درباره اینکه با توجه به عملکرد ناموفق سایپا در لیگ برتر انتظار داشت که به تیم ملی دعوت شود،‌ افزود: کی‌روش نشان داده عملکرد شخصی بازیکنان را می‌بیند من هم همه تلاشم را کردم و برای تیم کم نگذاشتم. خدا را شکر که کی‌روش مرا به تیم ملی دعوت کرد و همه تلاشم را می‌کنم تا پاسخ اعتماد او را بدهم.
او همچنین در مورد شرایطش برای فصل آینده لیگ گفت: هنوز هیچ باشگاهی به صورت مستقیم با خود من مذاکره نکرده و باشگاه برایم تصمیم می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.