ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تویوتا هایلندر و کسب رتبه‌ی بالا در ایمنی

تویوتا هایلندر و کسب رتبه‌ی بالا در ایمنی آخرین اخبار تویوتا هایلندر جدید نیز همانند نسل قبلی خود توانست تست های ایمنی را با موفقیت پشت سر بگذارد.
تست ایمنی این خودرو که توسط موسسه ی IIHS انجام شده است تا ببینیم این خودرو با تمام آپشن‌های ایمنی خود تا چه اندازه در حفاظت از سرنشینان می‌تواند موفق عمل کند.
این خودرو در پنج نوع تست که شامل برخورد محدود از جلو، بغل، استحکام سقف، نگه دارنده ی بالای سر و صندلی ها می‌شود توانست نمره ی قابل قبولی را کسب کند.
اما با استفاده از سیستم های پیشگیری از تصادفی که از سال ۲۰۱۶ بر روی این خودرو قابل سفارش هستند این خودرو در تمامی این بخش ها توانست نمره‌ی عالی را کسب کند. این سیستم ها در تست تصادف در سرعت های ۱۹ و ۴۰ کیلومتر بر ساعت توانستند در ۴ مورد از ۵ مورد از تصادف پیشگیری کنند و در تست پنجم نیز توانستند سرعت خودرو را به ۳۴ کیلومتر بر ساعت کاهش دهند.
با دریافت این رتبه از سوی IIHS توسط تویوتا هایلندر، این خودرو به جمع سایر خودروهای تست شده ی تویوتا توسط این موسسه یعنی مدل های پرویس، کرولا، کمری، رو۴، لکسس RC، RX و ES350 پیوست.

[ منبع این خبر سایت خودروبانک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تویوتا هایلندر و کسب رتبه‌ی بالا در ایمنی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خودروبانک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.