تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات 96 در اردبیل فراهم گردیده است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ ماریا موسوی گفت: ازچند ماه قبل، تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در استان اردبیل فراهم شده و انشاءاللّه شاهد انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم، در استان خواهیم بود.

وی افزود: دوره های آموزشی لازم، برای کلیه فرمانداران و بخشداران استان، با حضور مدیران ارشد وزارت کشور برگزار گردیده و تداوم آموزش را برای کلیه مجریان، عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات خواهیم داشت.

موسوی در خصوص تقویم اجرایی و کلیات برنامه زمان بندی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری دراستان اردبیل افزود: اجرای این انتخابات، با صدور دستور شروع انتخابات به فرمانداران، به وسیله وزیر محترم کشور، طبق ماده 38 قانون، در تاریخ 22/1/96 کلید خواهد خورد.

وی درخصوص برنامه زمان بندی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز گفت: زمان بندی انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در استان نیز، همزمان با صدور دستور شروع انتخابات، براساس ماده 45 قانون، در تاریخ 25/12/95 آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ح

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات 96 در اردبیل فراهم گردیده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.