ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات 96 در اردبیل فراهم گردیده است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ ماریا موسوی گفت: ازچند ماه قبل، تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در استان اردبیل فراهم شده و انشاءاللّه شاهد انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم، در استان خواهیم بود.

وی افزود: دوره های آموزشی لازم، برای کلیه فرمانداران و بخشداران استان، با حضور مدیران ارشد وزارت کشور برگزار گردیده و تداوم آموزش را برای کلیه مجریان، عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات خواهیم داشت.

موسوی در خصوص تقویم اجرایی و کلیات برنامه زمان بندی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری دراستان اردبیل افزود: اجرای این انتخابات، با صدور دستور شروع انتخابات به فرمانداران، به وسیله وزیر محترم کشور، طبق ماده 38 قانون، در تاریخ 22/1/96 کلید خواهد خورد.

وی درخصوص برنامه زمان بندی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز گفت: زمان بندی انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در استان نیز، همزمان با صدور دستور شروع انتخابات، براساس ماده 45 قانون، در تاریخ 25/12/95 آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ح

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.