ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چلسی مجوز توسعه استمفورد بریج را گرفت

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،باشگاه چلسی اعلام کرد این باشگاه اجازه توسعه و بازسازی  500 میلیون  پوندی ورزشگاه استمفورد بریج را دریافت کرده است.
کمیته برنامه ریزی شورای همراسمیت و فولهام در جلسه عصر روز چهارشنبه خود به اتفاق آرا طرح پیشنهادی استادیوم 60،000 نفره چلسی را تصویب کرد.
در بیانیه ای که در وب سایت رسمی باشگاه چلسی منتشر شده ،آمده است: "بیش از یک سال پیش، درخواست ساخت استادیوم جدید در استمفورد بریج با  افزایش ظرفیت ورزشگاه به شورای محلی ، همراسمیت و فولام ارائه شد.
"در طول 12 ماه گذشته، ما به طور گسترده ای با همسایه ها، کاسبان محلی، مقامات مشورت کرده ایم و با شورای محلی همکاری نزدیکی داشتیم.
امشب کمیته برنامه ریزی شورای درخواست ما را مورد بررسی قرار داد و ما متشکریم که مجوز بازسازی ورزشگاه تاریخی خود را دریافت کرده ایم. 
موافقت این شورا به این معنا نیست که می توانیم بازسازی ورزشگاه را آغاز کنیم. این آخرین قدمی است که باید برداریم و قبل از شروع کار، باید قدم های دیگری نیز برداریم و مجوز های مختلف دیگری را نیز کسب کنیم. 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.