ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

از هادی عقیلی خبر ندارم/ ویسی: برخورد مناسبی با کی‌روش نشد


به گزارش "ورزش سه"، سرمربی زردپوشان اصفهانی درباره اولین بازی سپاهان در دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور گفت: تیم ها استراحت کردند و نقاط ضعف خود را پوشش دادند. ما هم کار کردیم و امیدواریم نیم فصل دوم بهتری داشته باشیم. 


وی در رابطه با محرومان و مصدومان تیمش گفت: برای بازی فردا شجاع خلیل زاده محروم است و مصدوم نداریم.


او درباره صدور رضایتنامه شجاع گفت: شجاع با ماست اما ۴ بازی محروم است. و ما روی او حساب باز کردیم. در مورد علی کریمی هم باشگاه دنبال کارهای اوست و اگر راضی به بازگشت شود او را می خواهیم.


ویسی در مورد حذف سپاهان از جام حذفی و کسب سهمیه سپاهان اینطور توضیح داد: پس از بازی حذفی به استراحت لیگ خوردیم و همین باعث شد فراموش کنیم. کار بسیار سخت است اما ما بسیار مصمم هستیم.


وی درباره شرایط هادی عقیلی هم گفت: در همان ابتدای فصل مدیریت باشگاه به من گفت چند نفری جز لیست باشگاه نیستند که عقیلی جز آن گروه بود و پس از آن دیگر در مورد این بازیکن اطلاعی ندارم.


سرمربی سپاهان درباره رقیب فردای خود اظهار دانست: شناخت ما از پدیده همان اطلاعات نیم فصل اول است و نمی دانیم چه تغییراتی کرده اند. اما شرایط میزبانی آنها را در شرایط بهتری قرار می دهد.


ویسی درباره خرید جدید سپاهان و اینکه او چقدر به مسعود حسن زاده اعتقاد دارد گفت: فلسفه من بازیکنانی از این دست هستند. مثل عنایتی و مبعلی. مطمئن باشید حسن زاده نیم فصل بهتری خواهد داشت و هر دو به هم کمک می کنیم.


او در مورد کیفیت کلاس های مربیگری گفت: ما به یاد گرفتن نیاز داریم و هیچ وقت از یاد گرفتن خسته نمی شویم. ما را بفرستند تمرینات تیم های خارجی بهتر از نشستن و نوشتن است. ضمنا زمان این کلاس ها مناسب نبود.


ویسی در پایان نسبت به جلسه مربیان لیگ برتری با سرمربی تیم ملی توضیح داد: برخورد مناسبی در جلسات گذشته با او نشد و آن طور که باید به او و شان او ارزش قائل نشدند. امیدواریم این مسائل رفع شوند تا تیم ملی که در اولویت است متضرر نشود.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.