ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری ۳۰۰ برنامه حوزه ورزش و جوانان همزمان با دهه فجر در لرستان

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس حسنوند پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه مسئولان کمیته های تخصصی دهه فجر در سخنانی با اشاره به راه اندازی کمیته ورزش و جوانان در قالب ستاد دهه فجر در لرستان اظهار داشت: این کمیته بیشترین برنامه ها را به لحاظ داشتن جامعه هدف برگزار می کند.

وی با بیان اینکه کمیته ورزش و جوانان با همکاری سایر دستگاههای اجرایی بیش از ۳۰۰ برنامه را همزمان با دهه فجر در استان برگزار می کند گفت: این برنامه ها طی ۱۰ روز در لرستان برگزار می شوند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان مهم ترین برنامه کمیته ورزش و جوانان استان را برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دستگاههای اجرایی عنوان کرد و افزود: این مسابقات در محل دانشگاه لرستان برگزار می شوند.

حسنوند همچنین از برگزاری مسابقات ورزشی توسط ۵۲ هیئت ورزشی در سطح استان همزمان با ایام دهه فجر تحت عنوان مسابقات جام فجر در لرستان خبر داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری ۳۰۰ برنامه حوزه ورزش و جوانان همزمان با دهه فجر در لرستان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.