جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس هویزه و سینما اصغرزاده برگزار می‌شود

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری چهاردهمین جشنواره فیلم فجر مشهد همزمان با سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر خبر داد.

افشین تحفه‌گر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: براساس پیگیری‌های انجام شده این جشنواره در دو سینمای اصغرزاده و پردیس سینمایی هویزه برگزار می‌شود.

تحفه گر با بیان این که مشهد امسال به مدت 10 روز میزبان جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهد بود، بیان کرد: این جشنواره از  16 تا 27 بهمن ماه با 3 اکران روزانه پذیرای علاقه‌مندان به فیلم و سینما خواهد بود.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: براساس تمهیدات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان امور سینمایی، اکران فیلم صرفاً در سالن‌هایی با ظرفیت بیش از 500 نفر امکان‌پذیر است و هر استان تنها می‌تواند در یک سالن اکران داشته باشد.

تحفه گر گفت: با توجه به کثرت علاقه‌مندان به سینما در خراسان رضوی، رایزنی‌هایی را با وزارتخانه و سازمان امور سینمایی انجام دادیم که با توجه به سابقه برگزاری این جشنواره و مطالبه مردم و علاقه‌مندان به هنر هفتم سالن دومی را به استان خراسان رضوی اختصاص دهند که موفق شدیم این موافقت را بگیریم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس هویزه و سینما اصغرزاده برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.