ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

20 هزار مبلغ به استان‌ها و مناطق مختلف کشور اعزام شد

احمد واعظی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در راستای خدمت‌رسانی تبلیغی ۲۰ هزار مبلغ از حوزه‌های علمیه قم، اصفهان، مشهد و اهواز در ماه‌های محرم و رمضان به مناطق مختلف کشور اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام احمد واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در عرصه فرهنگی و تبلیغی نقش مهم و تاثیرگذاری دارد، اظهار داشت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم 4 ماه بعداز پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل تاسیس شد و خدمات گوناگون فرهنگی به جامعه ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه اعزام مبلغ به نقاط مختلف در مناسبت‌های گوناگون از ماموریت‌های این نهاد است افزود: اعزام مبلغ در مناسبت‌های مختلف از برنامه‌های مهم حوزه‌های علمیه است که در این راستا مبلغان از حوزه‌های علمیه مشهد، قم، اصفهان و اهواز در سایر مناسبت‌ها به مناطق مختلف کشور اعزام می‌شوند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام 20 هزار مبلغ به استان‌ها و مناطق مختلف کشور خبرداد و گفت: در راستای خدمت‌رسانی تبلیغی 20 هزار مبلغ از حوزه‌های علمیه قم، اصفهان، مشهد و اهواز در ماه‌های محرم و رمضان به مناطق مختلف کشور اعزام شد.

واعظی با اشاره به فعالیت نهاد دانشگاهی زیرپوشش حوزه علمیه قم بیان کرد: نهادهای دانشگاهی مانند دانشگاه باقرالعلوم(ع)  در رشته‌های مختلف نسبت به تربیت نیروهای تخصصی فرهنگی ، علمی و تبلیغی نقش مهمی دارد که در این راستا فعالیت‌های مهمی در این دانشگاه ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آثار متقن در پژوهشکده اسلامی تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم وجود دارد گفت: در این پژوهشکده ضمن وجود آثار مهم و متقن در بخش‌های مختلف، در حوزه داستان، آثار علمی و غنی  به ویژه در عرصه زندگی اهل بیت(ع) ارائه شده است.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تاکید بر نقش مهم این نهاد در رشد فکری جامعه بیان کرد: از ظرفیت‌های هنری این نهاد برای رشد فکری جامعه استفاده می‌شود و در این راستا تولیدات و پژوهش‌های معتبری وجود دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.