ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ‌نقش به‌سزایی در استان شدن اردبیل داشت

استاندار اردبیل
استاندار اردبیل گفت:مردم اردبیل ‌مدیون تلاش‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هستند چرا که این شخصیت انقلابی نقش به‌سزایی در استان شدن اردبیل داشت که این امر هیچگاه فراموش نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مجید خدابخش ظهر امروز در حاشیه مراسم یادبود آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی ایران بود و نقش ارزنده‌ای در قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایفا کرد که این شخصیت والا و وارسته دستاوردهای زیادی از خود برجای گذاشت.

وی با اشاره به اینکه خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مصیبتی بسیار بزرگ برای ملت ایران بود، افزود: یاد و خاطره این عالم وارسته و انقلابی هیچگاه از خاطره‌ها محو نمی‌شود چرا که این شخصیت انقلابی والامقام در طول تاریخ انقلاب ایران زحمات و تلاش‌های بسیار زیادی را انجام داد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: مراسم یادبود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی امروز با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد سرچشمه اردبیل برگزار شد و مردم ولایتمدار دیار دارالارشاد امروز دین خود را به این شخصیت والامقام انقلابی، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادا کرده و وحدت ملت ایران را به همگان نشان دادند.

خدابخش گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یک شخصیت بی‌نظیر در عرصه‌های سیاسی، دینی و علمی بود که در عمر بابرکت خود خدمات و دستاوردهای بسیار زیادی را از خود برجای گذاشت که هیچگاه فراموش نمی‌شود.

وی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز امام خمینی(ره) بود، افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سردار سازندگی بود که در توسعه و پیشرفت کشورمان و نیز انقلاب اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

استاندار اردبیل بیان کرد: مردم اردبیل نیز مدیون تلاش‌های آیت‌الله رفسنجانی هستند چرا که این شخصیت انقلابی نقش به‌سزایی در استان شدن اردبیل داشت که این امر هیچگاه فراموش نمی‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.