ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولویت شهرداری ، تکمیل پل سیدی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، علی بابایی درخصوص به‌طول انجامیدن پروژه‌ی مذکور گفت: ساخت پل سیدی متوقف نشده و منتظر دریافت اوراق قرضه هستیم که به پیمان‌کار بدهیم تا کار با سرعت بیش‌تری پیش برود.

وی افزود: دهانه‌ی چهارم و پنجم پل سیدی در حال آماده شدن است و فقط دو دهانه باقی مانده است.

شهردار کرمان با بیان این‌که اگر کمبود‌های مالی شهرداری جبران شود، پروژه‌های عمرانی هر چه زودتر به پایان می‌رسند، گفت: مردم باید عوارض شهری‌ را بپردازند و بدانند که شهرداری بودجه و درآمد دولتی ندارد و این مردم هستند که می‌توانند شهر خود را بسازند.

مهندس بابایی ادامه داد: از گروهی از مردم که در پرداخت عوارض شهری پیش‌قدم هستند و با شهرداری هم‌کاری دارند، تشکر می‌کنم و از همه‌ی مردم می‌خواهیم مشارکت کنند.

وی افزود: حقوقی که شهرداری برای امور مختلف مربوط به شهر ازجمله جمع‌آوری زباله و زیباسازی شهر به پرسنل خود می‌پردازد، مثل سایر ارگان‌ها از سوی دولت تامین نمی‌شود؛ بلکه شهرداری باید از عوارض و حق شارژی که از مردم می‌گیرد، حقوق پرسنل را پرداخته و پروژه‌های عمرانی شهر را به پیش ببرد.

شهردار کرمان با بیان این‌که شهرداری در اجرای پروژه‌ی بازسازی و مرمت حمام ظهیرالدوله و کاروان‌سرای حاج‌آقاعلی نقش کلیدی نداشته و فقط هم‌کاری می‌کند، خاطرنشان کرد: شهرداری کار بازسازی حمام باغ‌لـله را در دست اجرا دارد که با پیش‌رفت 60 درصدی در حال انجام است و حمامی که تقریبا تخریب شده بود، بازسازی می‌شود.

انتهای پیام/ی

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.