ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاسبی که سردار طلایی را تحت تأثیر قرار داد+اینستاپست

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار مرتضی طلایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در صفحه اینستاگرام خود روایتی ملموس و عینی از شرافت و بزرگی انسان در کمک به هم نوع خود را منتشر کرد.
وی نوشت:"سلام ؛تا حالا حوالي پنج و شش صبح از خيابان باب همايون عبور نكرده بودم، يعني هيچوقت براي رفتن به شورا و بازديدهاي صبحگاهي مسيرم به خيابان باب همايون نمي افتد.اما امروز هنگام عبور از اين خيابان صحنه جالبي نظرم را جلب كرد. يك طباخي يا همان كله پزي كه جلوي در ورودي اش تعداد زيادي  رفتگر و افرادي كه معلوم بود بضاعت مالي خوبي ندارند، ايستاده بودند.در اين روزها كه متاسفانه كله پاچه هم ديگه يك غذاي لوكس محسوب مي شه برايم جالب بود كه اين تعداد افرادي كه احتمالا نان شبشان را هم به سختي مهيا مي كنند جلوي اين كله پزي چه مي كنند. نزديك تر شدم و با پرس و جو فهميدم این کله پزی هر روز صبح براي صبحانه از حدود ١٥٠ تا۲۰۰ رفتگر شهرداری و افراد بي بضاعت محل به صورت رایگان پذيرايي مي كنه ، با يك نصف نان ، یک کاسه آبگوشت به همراه یک عدد پاچه و ظاهرا اين كار را از سال ٦٢ شروع كرده، البته اينها را بگذاريد كنار اين كه تمام دخل اين مغازه هم برای یتیم خانه ها ارسال می شود.اين طور موقع هاست كه خيلي خوب مي تونيم فرق بين مسئول بودن و مسئوليت داشتن را متوجه شويم.صاحب اين كله پزي نه مسئول دولتيه و نه مدير شهري. ايشون فقط يك آدم خوبه كه خوب فهميده در جايگاهي كه هست چطور مي تونه يه بار كوچك از دوش تعدادي از مردم شهرش برداره. اينجاست كه از عمق جان ميشه الكاسب حبيب الله را درك كرد."
کاسبی که سردار طلایی را تحت تأثیر قرار داد+اینستاپست
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.