ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری شورای فنی مدیران سازمان هواشناسی کشور

برگزاری شورای فنی مدیران سازمان هواشناسی کشور در مشهدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سازمان هواشناسی کشور گفت: با اقدامات مناسبی که تو سط سازمان هواشناسی کشور انجام گرفته است اعتماد مردم و مسئولین به سازمان هواشناسی افزایش چشم گیری داشته است.
داوود پرهیزکار افزود: سازمان هواشناسی کشور با توجه به پیش بینی های دقیق تا حد بسیار زیادی در جلوگیری از خسارت حوادث طبیعی مانند سیل به بخش کشاورزی و دیگر بخش ها مؤثر بوده است.
وی در خصوص رادار هواشناسی کشور که تاکنون در9 استان کشور اجرا شده است، گفت: در خراسان رضوی هم اقدامات پروژه رادار هواشناسی آغاز شده و این پروژه تا اواسط سال آینده در این استان نصب خواهد شد.
رییس اداره کل هواشناسی کشور گفت: متاسفانه در سال زراعی 95 تا پایان شهریور 96 شاهد کاهش،40 درصدی بارش در کشور علی الخصوص مناطق جنوب، جنوب شرق و شرق کشور خواهیم بود که این کم بود بارش 40 درصدی با بارش های زمستانه امیدواریم که به 15 درصد برسد.
انتهای پیام// م.م

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.