برگزاری شورای فنی مدیران سازمان هواشناسی کشور

برگزاری شورای فنی مدیران سازمان هواشناسی کشور در مشهدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سازمان هواشناسی کشور گفت: با اقدامات مناسبی که تو سط سازمان هواشناسی کشور انجام گرفته است اعتماد مردم و مسئولین به سازمان هواشناسی افزایش چشم گیری داشته است.
داوود پرهیزکار افزود: سازمان هواشناسی کشور با توجه به پیش بینی های دقیق تا حد بسیار زیادی در جلوگیری از خسارت حوادث طبیعی مانند سیل به بخش کشاورزی و دیگر بخش ها مؤثر بوده است.
وی در خصوص رادار هواشناسی کشور که تاکنون در9 استان کشور اجرا شده است، گفت: در خراسان رضوی هم اقدامات پروژه رادار هواشناسی آغاز شده و این پروژه تا اواسط سال آینده در این استان نصب خواهد شد.
رییس اداره کل هواشناسی کشور گفت: متاسفانه در سال زراعی 95 تا پایان شهریور 96 شاهد کاهش،40 درصدی بارش در کشور علی الخصوص مناطق جنوب، جنوب شرق و شرق کشور خواهیم بود که این کم بود بارش 40 درصدی با بارش های زمستانه امیدواریم که به 15 درصد برسد.
انتهای پیام// م.م

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری شورای فنی مدیران سازمان هواشناسی کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.