ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

صادرات بیش از 177هزار قطعه مرغ زنده گوشتی از شهرستان طبس

دکتر هادیان،رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان طبس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛گفت:از تعداد 283هزار و700 قطعه مرغ بدون آنتی بیوتیک تولیدی این شهرستا، با نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان طبس 177هزار و700قطعه آن به سه استان خراسان رضوی ،یزد و سیستان و بلوچستان صادر شد.

وی افزود:مرغ بدون آنتی بیوتیک مرغی است که هیچ نوع آنتی بیوتیک در طول دوره پرورش مصرف نکرده باشد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان طبس گفت:در طول دوره پرورش مرغ بدون آنتی بیوتیک ،کلیه مراحل تولید از ابتدا شامل نظارت بر شستشو،ضد عفونی وآماده سازی سالن ها،دان مصرفی وآزمایشات لازم بر روی نمونه های سرمی و دان اخذ شده وآزمایش جوجه های گوشتی در سنین مختلف از نظر باقی مانده آنتی بیوتیک ها و انجام امور بهداشتی و پیشگیری وصدور مجوز های بهداشتی قرنطینه ای توسط کارشناسان این شبکه صورت می گیرد.

دکتر هادیان افزود:علاوه بر صادرات به سایر استان ها، همچنین 106هزار و600قطعه مرغ فاقد انتی بیوتیک نیز به کشتارگاه های داخل استان فرستاده شد.

انتهای پیام/ب

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.