ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری دو کارگاه کارکرد دراماتیک موسیقی زنده و طراحی صوتی صدا

پنج‌شنبه 23 دی 1395 - 12:57 جشنواره تئاتر فجر

دو کارگاه کارکرد دراماتیک موسیقی زنده و طراحی صوتی صدا برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی آنا، در راستای اهداف دبیر خانه سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، مدیریت کارگاه‌های آموزشی در راستای دانش‌افزایی و توانمندسازی کنشگران تاتری به ویژه دست‌اندرکاران عرصه موسیقی دراماتیک، طراحان صدا و گروه‌های تئاتری، کارگاه‌های چهارم وپنجم خود را به شرح زیر برگزار می‌کند:

کارگاه «کارکرد دراماتیک موسیقی زنده و پخش شونده در اجرای نمایش» با حضور سعید ذهنی در روزهای۲۶ و ۲۷ دی‌ماه و کارگاه «طراحی صوتی ومهندسی صدا برای اجرای نمایش» با حضور آیدین الفت در روزهای ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه.

علاقه‌مندان برای ثبت نام درخواست شرکت در هر کارگاه را به تفکیک همراه با تصویر کارت شناسایی معتبر، یا کارت دانشجویی معتبر به همراه معرفی نامه از تالار، اداره یا دانشگاه ،تصویر پرسنلی خود را به نشانی آدرس اینترنتی ارسال کنند.

زمان تقریبی هر کارگاه ۸ ساعت بوده و گواهی رسمی شرکت در دوره به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد.

یادآور می‌شود تمامی کارگاه‌های سی‌وپنجمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر رایگان است.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری آنا می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری آنا منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.