دانش: آموزش و پرورش برای به‌روز شدن نیازمند ارتباط با دانشگاه است

پنج‌شنبه 23 دی 1395 - 12:32 مراسم تودیع و معارفه وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم آموزش و پرورش کشور را به روز کنیم نیازمند ارتباط نزدیک‌تر با دانشگاه‌ها هستیم.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا از مهر، فخرالدین دانش آشتیانی در مراسم تشییع دکتر علی شریعتمداری و عباس ماهیار دو استاد دانشگاه خوارزمی با تسلیت فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: باید از مردم تشکر کرد که با حضور خود قدردان شخصیت این مرد بزرگ بودند.

وی ادامه داد: دکتر علی شریعتمداری کار خود را با تعلیم و تربیت و از مدرسه آغاز کرد و ما معتقدیم کسی که در صف حضور داشته باشد، تعلیم و تربیت را می‌فهمد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: دکتر شریعتمداری خدمات ارزنده‌ای برای تعلیم و تربیت کشور داشته و با حضور در وزارت علوم و تدوین برنامه‌های علوم تربیتی نقش موثری در تعلیم و تربیت داشته است و شخصیت‌هایی مانند دکتر شریعتمداری برای تعلیم و تربیت از نیازهای اصلی کشور هستند.

وی اضافه کرد: اکنون من مسئولیت وزارت آموزش و پرورش را دارم و نیازمند ارتباط نزدیک‌تر با دانشگاه‌ها به ویژه در رشته‌های علوم تربیتی و روانشناسی هستیم و اگر بخواهیم وزارت آموزش و پرورش کشور را به‌روز کنیم، نیازمند ارتباط با دانشگاه‌ها هستیم.

احمدی دانش آشتیانی ادامه داد: امیدواریم شخصیت‌های علمی بیشتر در این زمینه فعالیت کنند و با ارائه پایان نامه‌هایی برای رفع نیازهای آموزش و پرورش با ما همکاری نزدیک‌تری داشته باشند تا ما بتوانیم با مشکلات این بخش نیز فائق آییم.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری آنا می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانش: آموزش و پرورش برای به‌روز شدن نیازمند ارتباط با دانشگاه است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری آنا منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.