ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دانش: آموزش و پرورش برای به‌روز شدن نیازمند ارتباط با دانشگاه است

پنج‌شنبه 23 دی 1395 - 12:32 مراسم تودیع و معارفه وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم آموزش و پرورش کشور را به روز کنیم نیازمند ارتباط نزدیک‌تر با دانشگاه‌ها هستیم.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا از مهر، فخرالدین دانش آشتیانی در مراسم تشییع دکتر علی شریعتمداری و عباس ماهیار دو استاد دانشگاه خوارزمی با تسلیت فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: باید از مردم تشکر کرد که با حضور خود قدردان شخصیت این مرد بزرگ بودند.

وی ادامه داد: دکتر علی شریعتمداری کار خود را با تعلیم و تربیت و از مدرسه آغاز کرد و ما معتقدیم کسی که در صف حضور داشته باشد، تعلیم و تربیت را می‌فهمد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: دکتر شریعتمداری خدمات ارزنده‌ای برای تعلیم و تربیت کشور داشته و با حضور در وزارت علوم و تدوین برنامه‌های علوم تربیتی نقش موثری در تعلیم و تربیت داشته است و شخصیت‌هایی مانند دکتر شریعتمداری برای تعلیم و تربیت از نیازهای اصلی کشور هستند.

وی اضافه کرد: اکنون من مسئولیت وزارت آموزش و پرورش را دارم و نیازمند ارتباط نزدیک‌تر با دانشگاه‌ها به ویژه در رشته‌های علوم تربیتی و روانشناسی هستیم و اگر بخواهیم وزارت آموزش و پرورش کشور را به‌روز کنیم، نیازمند ارتباط با دانشگاه‌ها هستیم.

احمدی دانش آشتیانی ادامه داد: امیدواریم شخصیت‌های علمی بیشتر در این زمینه فعالیت کنند و با ارائه پایان نامه‌هایی برای رفع نیازهای آموزش و پرورش با ما همکاری نزدیک‌تری داشته باشند تا ما بتوانیم با مشکلات این بخش نیز فائق آییم.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری آنا می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری آنا منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.