ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاسمیرو: استراحت کافی است، می‌خواهم بازی کنم

ستاره برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در جمع خبرنگاران گفت: به اندازه کافی مصدوم بوده و استراحت کرده‌ام، اکنون فقط می‌خواهم بازی کنم و بدرخشم. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 724 خبرگزاری فارس: کاسمیرو بازیکن برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا مدت طولانی مصدوم بوده و مراحل آب درمانی و فیزیوتراپی را تجربه کرده است. او البته بی اشتباه نبوده و اعتراف می‌کند که گاهی خوب بازی نکرده است: در بازگشت دوباره به تیم، مسبب یک گل خورده تلخ بودم اما تصور می‌کنم این را جبران کرده‌ام و در آینده نیز خواهم درخشید. استراحت کافی است، می‌خواهم بازی کنم و از مربی خواسته‌ام بیشتر به من میدان دهد.
وی ادامه داد: تاکتیک تیم بسیار پیچیده است و معمولا وقتی یک بازیکن در رئال مادرید نیمکت نشین می‌شود معنای آن ضعف بازیکن نیست بلکه در آن تاکتیک خاص جایی نداشته است. در هر جال با همه موانع و پیچیدگی‌های موجود، دلم می خواهد تمام ماه آینده را بازی کنم، آنقدر بدوم که مطمئن شوم به درد تیم خورده‌ام. تشنه درخشش در لالیگا و کوپا دل ری هستم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.