ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لپ‌تاپ‌های ریزر را در CES 2017 دزدیدند

شرکت ریزر امسال با خودش لپ‌تاپ بازی جدید و بسیار جالبی را به نمایشگاه CES 2017 آورده بود اما طبق خبری که ریزر منتشر کرده است، دو عدد از این لپ‌تاپ از غرفه‌ی این شرکت در نمایشگاه CES 2017 دزدیده شده‌اند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 78 مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: شرکت ریزر امسال با خودش لپ‌تاپ بازی جدید و بسیار جالبی را به نمایشگاه CES 2017 آورده بود؛ لپ‌تاپ Project Valerie این شرکت، سه صفحه نمایش ۴K را روی خودش جای داده بود. این لپ‌تاپ که ریزر هنوز آن را تمام و کمال نساخته است، در حد یک نمونه‌ی اولیه بود. طبق خبری که ریزر منتشر کرده است، دو عدد از این لپ‌تاپ از غرفه‌ی این شرکت در نمایشگاه CES 2017 دزدیده شده‌اند.
 لپ‌تاپ‌های ریزر را در CES 2017 دزدیدند
«مین‌لیانگ تان»، مدیرعامل شرکت ریزر، در پستی روی فیس‌بوک خود در این باره گفته است: "ما با دزدی، یا در این موضوع، جاسوسی، برخوردی جدی می‌کنیم. این اتفاق تقلب است و ما با تقلب میانه‌ی خوبی ندارد. جریمه‌ی چنین جرم‌هایی سنگین است و کسی که این کار را کرده، به هیچ وجه باهوش نبوده است.”
 لپ‌تاپ‌های ریزر را در CES 2017 دزدیدند
مدیرعامل شرکت ریزر می‌گوید که مشغول همکاری با مسوولان قانونی و برگزارکنندگان CES هستند. یکی از سخنگویان شرکت ریزر گفته است که به کسانی که بتوانند اطلاعاتی را برای پیدا کردن لپ‌تاپ‌های دزیده شده‌ی ریزر ارایه دهند، ۲۵ هزار دلار پرداخت می‌کنند.
«الی فراید»، مدیر ارتباطات بین‌الملل سازمان Consumer Technology Association است. این سازمان نمایشگاه CES را برگزار می‌کند. الی فراید گفته است که دزدی لپ‌تاپ‌های ریزر، پس از ساعت‌های اصلی نمایشگاه اتفاق افتاده است: "امنیت شرکت‌هایی که در نمایشگاه شرکنت کرده‌اند و بازدیدکنندگان و هم‌چنین محصولات آن‌ها، بالاترین اولویت ما است. ما با قانون و ریزر برای بررسی این اتفاق همکاری خواهیم کرد.”

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.